PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z Insert/edit link i emocjami



AniaMuzyka
14-02-2010, 17:44
Mam joomlę 1.0.5. Do tej pory sprawowała się wspaniale. Nistety od momentu gdy mam Windowsa 7 nie mogę włączyć Insert/edit link - pojawia się błąd - nie działa ikonka emocji. Myślałam, że jest to problem z edytorem - zainstalowałam JCE - brak poprawy. Może jest to wina serwera proxy - hm... Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

zwiastun
14-02-2010, 18:07
Pomoc w spawie nieaktualizowanego oprogramowania nie ma najmniejszego sensu. To tak, jak byś się dowiedział(a), że w Twoim samochodzie są zwalone hamulce, a w silniku jest 500 różnych usterek i możesz pobrać za darmo z serwisu nowe auto, a Ty się upierasz, ze stare się dobrze sprawuje.

AniaMuzyka
14-02-2010, 18:22
Jakoś sobie radzę i dopisuję <a href w htmlu, ale jestem za standardowymi rowiązaniami. Zamierzam dokonać migracji joomli, ale jak czytam o problemach innych to ... hm .... odpycha mnie. A jeśli coś się spsuje!?

zwiastun
14-02-2010, 18:58
Nie musisz migrować, ale po wydaniu wersji 1.0.5, które miało miejsce około roku 2006 wydano kolejnych 10 poprawionych wersji Joomla 1.0, w którym poprawiono kilkaset różnych usterek. Skoro Ci działało, a przy tym nie miałeś odwiedzin, to tylko się cieszyć. Ale nie łudź się, że ktokolwiek jest Ci w stanie udzielić sensownej porady, jak poprawić takie starocie!

AniaMuzyka
14-02-2010, 19:11
Mam jednak wersję 1.015 ...ha... więc rozglądam się jakby tu migrować! I zrobię to ...

zwiastun
14-02-2010, 19:19
1.0.5 a 1.0.15 to - przyznasz - spora różnica. Zobacz, ile zbędnego gadania, przez niby drobną pomyłkę.
Posprawdzaj w innych przeglądarkach. Spróbuj odczytać informację o błędach JavaScript. Sama informacja, ze jest błąd, niewiele da nawet komuś, kto ma Windows 7. A poza tym - tutaj się nie płaci za link do strony... :)

Jola
14-02-2010, 19:21
Witam,
@AniaMuzyka poruszyła wątek, który od dawna mnie trochę irytuje.
Ma rację mówiąc, że ilość postów w dziale Joomla1.5 BŁĘDY może sugerować postronnym użytkownikom"ogromne niebezpieczeństwo wynikające z użycia nowszej wersji".
Zapewniam, że 99.9999% tych problemów to błędy ale użytkowników i wg mnie dział powinien się nazywać Joomla1.5 BŁĘDY UŻYTKOWNIKÓW. :DD

zwiastun
14-02-2010, 19:29
Pomyślimy, rzeczywiście nazwa dzialu niezbyt fortunna

AniaMuzyka
14-02-2010, 19:52
To jednak nie jest błąd użytkownika. Zainstalowałam Operę i problemu nie ma. Jest Insert/edit link i ikony z emocjami!! A swoją drogą dlaczego Explorer tak się nie lubi się z Joomlą, Mozzilla trawi ją.!!

zwiastun
14-02-2010, 20:09
To niekoniecznie jest bląd Joomla! I to nie Joomla! nie lubi się z Windowsami! To programiści z tej stajni mają od dawien dawna gdzieś - wbrew swoim zapewnieniom - użytkowników. Biznes i tak się kręci. Jak przykręciło za mocno na rynku przeglądarek, to prawie po 15 latach nareszcie zabrali się za uzgadnianie ze standardami!