PDA

Zobacz pełną wersję : problem z templatką



kogutor
14-02-2010, 19:46
witam!
jeśli ktoś może poświęcić chwilę na odpowiedź, to proszę o info jak co zrobić z tą http://demo.joomlashine.com/joomla-templates/jsn_epic/j15/index.php templatką, aby wyswietlała się jak na zamieszczonym linku.Wrzuciłem do jomali ale nie wyświetla flasha i innych komponentów.

KamilVip
14-02-2010, 20:04
Aby taka strona była u Ciebie wyświetlana to nie da się po prostu zapiać jej na dysku później wrzucić do template. Powinieneś coś poczytać na temat programowania CSS i PHP bo bez tego nie zrobisz strony.

A jeżeli to jest theme do instalacji do joomala to potrzebujesz tych samych komponentów co na tej stronie czasami sa umieszczane strony z komponentami i cms joomala które pobierasz wrzucasz na serwer i instalujesz :)

kogutor
14-02-2010, 20:07
A możesz podać linka do tej wiedzy abym cosik poczytał i zrozumiał?Dopiero zaczynam.

KamilVip
14-02-2010, 20:10
Tutaj znajdziesz wszystko na temat Joomala :) każdy zaczyna od zera oto link to oczywiscie wszystko o joomali jest http://wiki.joomla.pl/Strona_g%C5%82%C3%B3wna

A jak tworzyć strony to wystarczy wpisać w gogle programowanie CSS+ PHP

kogutor
14-02-2010, 20:21
Dzięki -zabieram sie do paracy.....

KamilVip
14-02-2010, 20:28
Proszę bardzo:) przyjemnej pracy życzę !

floyd
15-02-2010, 07:26
Witam.
Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na fakt, że szablon występuje w 2 wersjach: standard i pro. Prezentowana jest wersja PRO a zapewne pobrałeś wersję Free. Poczytaj jakie są różnice między tymi opcjami. Co do flasha to masz napisane zaraz obok niego, że to osobny komponent i nie wchodzi w skład szablonu. Należy go zciągnąć i zainstalować osobno. Oczywiście w wersji free różni się nieco od prezentowanego na przykładzie. "...Wrzuciłem do jomali ale nie wyświetla flasha i innych komponentów". Co do innych "komponentów" myślę, że chodzi ci o moduły, to trzeba sobie wszystko dopiero poustawiać i aby osiągnąć konkretny efekt widoczny na przykładzie, zastosować odpowiedni Przyrostek klasy modułu. Wszystko jest odpowiednio opisane w szablonie. Przeglądnij menu szablonu, poczytaj i potrenuj.

kogutor
15-02-2010, 08:19
No dzięki floyd za zainteresowanie tematem-muszę przyznać że dopiero zaczynam i pewnie duuuużo czasu upłynie zanim zakumam co i jak.Ale zawsze to jakaś wskazówka.
pozdrawiam....:)