PDA

Zobacz pełną wersję : co jest przyczyną takiego wyświetlania strony



gucions
15-02-2010, 15:23
ZAMYKAM TEMAT - PROBLEM ROZWIĄZANY


otóż można zbadać moją stronkę -----adres wykasowałem po rozwiązaniu problemu--------

dziś instalowałem różne rzeczy ale najprawdopodobniej z tego co kojarzę to próbowałem usunąć bot multithumb ale wyskoczył błąd, więc poprawiłem ręcznym kasowaniem przez ftp plików tego bota, a on dalej widniał w dodatkach! chciałem zainstalować na nowo i zgłaszał mi błąd że już jest zainstalowany itp.

teraz strona wyświetla się dziwnie - prawie bezgraficznie tj. z pustymi okienkami obrazów wstawianych w artykuły, brak nagłówka itp (jedynie strona startowa zazwyczaj wchodzi dobrze ale jak sie kliknie podmenu jakiekolwiek to najpierw wyswietla z obciętą grafiką, a następnie jak chce przejsc na niższy poziom itp to wyskakuje błąd 404 - brak komponentu)

czy idzie jakos sprawdzic o który dokładnie komponent chodzi????
raczej o multithumb ale jak go ręcznie zainstalować i czy ja ręcznie nie wykasowałem przez ftp np. miniatur stworzonych przez bot multithumb i teraz pasowałoby wszystko wstawiać od nowa?????

napewno brakuje komponentu do obrazków bo są puste okienka i jak sie kliknie na obrazek to wtedy wywala błąd 404

(menu sklep - zrobione w wirtuemart działa,proszę się tym nie sugerować że tam miniaturki działają bo ten komponent ma chyba własną obsługę grafiki itd)

przeinstalowałem multithumb po ręcznym usunięciu wpisu w bazie danych ale....dalej ne działa tak jak trzeba i wywala błedy,
na stronie głównej jak dam przycisk więcej w artykule to wywala błąd ---> nie znaleziono artykulu id=XX a w rzeczywistości ma on inny numer,
404 - Nie znaleziono artykułu: #36
ale to chyba jakieś skutki błędów tego multithumb

teraz klikłem z top menu na stronie głównej pozycje O Firmie i wywaliło błąd
Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/autogral/domains/autogral.pl/public_html/plugins/content/multithumb.php on line 57

wogole to tak mi to wygląda jakby pmieszało id artykułów i nie wyświetlało modułów, bo nawet wywala błąd komponentu wbudowanego w joomla obsługującego IFRAME tj.Wrapper » Wpinacz

WSZYSTKO MOZE NIE MIEĆ ZWIĄZKU Z MULTITHUMB - PRZYPOMNIAŁEM SOBIE ŻE ZMIENIŁEM W PA W KONFIGURACJI NA "PROSTE ADRESY" - TO MOZE BYC PRZYCZYNA BO GDY TERAZ USTAWIŁEM NA NIE TO WYWALA BŁĄD SERWERA 500 I WOGOLE NIE WCZYTUJE STRONY - ZNA SIĘ KTOŚ NA TYCH PROSTYCH ADRESACH???

POMĘCZYŁEM , POCZEKAŁEM I JUŻ ZACZYNA POWOLI ŚMIGAĆ - PRZYCZYNA: PROSTE ADRESY W KONFIGURACJI W PA JOOMLA !!!!!!!!!!!!!!!!