PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam komponentu - ceny paliw



wHiTe
15-02-2010, 17:03
witam, już od kilku dni szukam komponentu czy też moduły, za pomocą którego mógłbym wpisywać aktualne ceny paliw. nie chcę żeby dane były pobierane automatycznie z jakiegoś serwera (znalazłem tego typu zagraniczne moduły i pobierały tamtejsze ceny).
chciałbym żeby to wyglądało mniej więcej tak:
2140
czyli: symbol paliwa, aktualna cena i/bez zmiany

z góry wielkie dzięki za każdą wskazówkę
pozdrawiam

wHiTe
22-07-2010, 14:37
czyżby nie było takiego modułu pod jommle? albo jakiegoś innego, który mógłbym wykorzystać w taki sposób, jak opisałem wyżej?

Bazyl
22-07-2010, 16:15
Czyżby nie można było wstawić tabeli do artykułu? Albo własny moduł z tabelą?

wHiTe
22-07-2010, 21:09
artykuł z tabelą nie załatwi sprawi, a moduł próbowałem pisać ale nie zadowala mnie efekt jaki mi wychodzi, stąd moje pytanie..

Bazyl
22-07-2010, 21:39
To, co napisałeś wcześniej można zrobić w prostej tabeli, która może być w artykule lub w standardowym module J!: mod_custom - własny kod html. Z tą tabela właśnie.

wHiTe
23-07-2010, 08:30
jak na razie to wygląda hym.. 'biednie' bo właśnie zrobiłem z własnym html ale nie wiem jeszcze na ile mogę się posunąć w używaniu kodu html w joomli..
http://zuralskipaliwa.pl/ tu można zobaczyć jak to teraz wygląda..

Mary$
24-07-2010, 02:47
to popracuj nad wyglądem tabeli, może trochę grafiki i będzie dobrze

piotreczek100
11-12-2010, 23:53
a może ma ktoś pomysł jaki wykorzystać w tym celu komponent? Chciałbym żeby pokazywało wszystkie stacje paliw w mieście, od najniższego do najwyższego, żeby po wpisaniu ceny samoczynnie się aktualizowało z wyświetlaniem:) może jakiś moduł do tego ? Proszę o pomoc. Nie chcę tak jak wyżej robić tego pod stację a chcę uatrakcyjnić portal o ceny Paliw z całego powiatu a w szczególności z mojego miasta.
Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Jdwind
12-12-2010, 13:21
Nie rozumiem - przecież jak wpiszesz ceny w tabelę to Ci się zaktualizuje, tak? Pozostała reszta to wyłącznie kwestia stylów CSS. Przecież automatycznie cen nie będziesz miał wsadzanych, bo niby skąd byś brał wartości?

moje
12-12-2010, 13:47
Pisanie modułu miało by sens, jeśli dostawca paliwa dałby Ci możliwość pobierania informacji o cenie bezpośrednio od niego, wtedy wystarczyłoby doliczyć ustalonąa przez siebie marżę, a wszystko to działałoby automatycznie.