PDA

Zobacz pełną wersję : problem z sesją w joomla, problem z plikiem configuration.php i session.php



iearts_C
16-02-2010, 00:29
Cześć
mam mały problem z Joomla.
coś mi się namieszało w pliku configuration.php i teraz mam coś takiego:

Warning: session_start() [function.session-start (http://www.gmopsbolkow.pl/function.session-start)]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /usr/local/apache/www/htdocs/gmopsbolkow.pl/configuration.php:1) in /usr/local/apache/www/htdocs/xxx.pl/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start (http://www.gmopsbolkow.pl/function.session-start?4b9fa74b7643324d8db5583b6b0b9fb9=3249a8bec9c fec7e70630e79d98642b7)]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /usr/local/apache/www/htdocs/gmopsbolkow.pl/configuration.php:1) in /usr/local/apache/www/htdocs/xxx.pl/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/apache/www/htdocs/gmopsbolkow.pl/configuration.php:1) in /usr/local/apache/www/htdocs/xxx.pl/libraries/joomla/session/session.php on line 426

wróciłem do wcześniejszych ustawień i dale nie działa.
Stronka fakt faktem się wyświetla tylko są dwa problemy na samej jej górze są wyświetlane właśnie te dwie liniki i po tym jak przejdę do panelu administracyjnego to przyjmuje dane do logowania ale oświeża ciągle stronę i wyrzuca mnie tzn wydaje mi się że sesja od razu wygasa.

w pliku konfiguracyjnym mam coś takiego:
...
var $force_ssl = '0';
var $offset = '0';
var $caching = '0';
var $cachetime = '15';
var $cache_handler = 'file';
...
var $MetaAuthor = '1';
var $MetaTitle = '1';
var $lifetime = '15';

możecie mi jakoś pomóc? nie urywam że potrzebuję bardzo szybko rozwiązać ten problem

znalazłem jakieś rozwiązanie które mówi o ponownym wy edytowaniu pliku configuration.php jeśli to wiecie że to zadziała to powiedzcie jak to zrobić :P pzdr
z góry wielkie dzięki