PDA

Zobacz pełną wersję : wszytskei nowe artykuły na głównej



niron
16-02-2010, 17:04
witam, posiadam klika sekcji a w każdej z nich kilka kategorii . Chciał bym aby wszytskei dodane artykuły pojawiały sie na głównej , i zastanawiam sie jak to zrobic , wydzialem tylko opcje z kategori , z sekcji . a da sie z wszytskich sekcji ?

Pozdrawiam

zwiastun
16-02-2010, 17:41
Tak, oznaczać każdy do publikacji Na Startowej

niron
16-02-2010, 21:09
zlr sie wyraziłem bo na głównej mi sie pojawiają mam an stronie odnośnik "artykuły" i mozan go podlinkowac do jednej z sekcji albo kategori , a ja bym chciał zeby po wejsciu widac było wszystko

zwiastun
16-02-2010, 21:45
Wybacz, ale albo pisz zgodnie z elementarnymi regułami jeżyka polskiego, albo wcale. I nie śmiej mi tu zaraz rzucać uwagami, że się czepiam, bo jest różnica między usterkami w wypowiedzi a niezrozumiałym bełkotem.

niron
16-02-2010, 21:58
tak wiem wybacz juz sie poprawiam .

A więc mam na stronie donośnik "artykuły". chciał bym aby po jego kliknięciu pokazały sie wszytkie istniejące artykuły na stronie z tym ze , moje artykuły znajdują sie w 3 różnych sekcjach a każda sekcja ma około 3 kategorie. W joomli istnieje możliwość podlinkowania do konkretnej sekcji albo kategorii ale nie znalazłem opcji wyświetlenia z np 3 sekcji

Versja postu v2 RC ;p ta wcześniejsza to beta była ;p
Pozdrawiam

zwiastun
16-02-2010, 22:20
Masz do tego celu pozycję menu typu Artykuły - Przegląd Strona startowa. Inaczej bez dodatkowych rozszerzeń, np. typu alphaContent się nie da