PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wyświetla się cała strona



fridge
16-02-2010, 20:14
Witam


Jestem początkujący i mam problem. Zrobiłem szablon strony, wrzuciłem, włączyłem i zamiast całej strony pokazuje się jedynie logo i stopka. Mam tak z każdym szablonem. Proszę o pomoc.

Wersja Joomla 1.5.15

pozdrawiam

big_krzysiek
16-02-2010, 21:12
z adresem byloby latwiej...:-)
moze skopany szablon, moze nie przypisane miejsca na moduly, moze nie opublikowane nic w tych miejscach...itd...

fridge
16-02-2010, 21:16
Strona
http://sms4u.ugu.pl/

i przykład wyglądu szablonu.

Edit:

Menu się nie pokazuje... no nie wiem. Zapewne to wszystko jest spowodowane moją niewiedzą, ale mam nadzieję, że nakierujecie mnie na przyczynę mojego problemu i podpowiecie jak ją wyeliminować.

big_krzysiek
16-02-2010, 21:27
szablon masz standardowy z instalki ...

zobacz czy nie powylaczales lub nie pousuwales
pozostalych pozycji z menu
innych menu
artykulow

fridge
16-02-2010, 21:36
Coś się ruszyło. :) Dzięki bardzo.
W sumie to nie mogę włączyć jeszcze menu, które ma być pod logo i po prawej stronie kolumny z logowaniem itp. Nie wiem gdzie to jest, ale będę nadal szukał.

W ogóle tak jakby nie widziało menu i artykułów z szablonów, dopiero jak sam dodam jakiś artykuł i włączę to jest.

Dylek
16-02-2010, 23:00
W szablonie nie ma artykulow - moze nie dodales przykladowych tresci przy instalacji?

fridge
16-02-2010, 23:15
Szczerze mówiąc nie pamiętam. Postawię nową stronę i zainstaluję jeszcze raz. Trochę mnie to dziwi, że po instalacji w żadnym szablonie, nawet tym, który jest oryginalnie w programie nie pokazuje się menu. Mam nadzieję, ze nie dodałem przykładowych treści i w tym tkwi problem. :) Trochę się z tym męczę i by mnie bardzo uradowało rozwiązanie tej zagadki. Dam znać po zainstalowaniu czy działa.

Edit:

Te przykładowe dane zawsze są automatycznie zaznaczone i problem nie leży po ich stronie. Może wgrać jakąś inną wersję tego programu, jak tak to jaką?