PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł Virtuemart wyświetla wycentrowane nazwy kategorii



yogi009
17-02-2010, 01:29
Chciałbym to ustawić raczej na wyrównanie do lewego marginesu, wtedy będą miały sens różne sposoby wyświetlania listy kategorii. Szukam też pliku CSS odpowiedzialnego za ten moduł, docelowo chciałbym jeszcze ustawić wyświetlanie kategorii głównych np. grubszą czcionką, niż kategorii podległych. Poproszę Szanownych Kolegów o dobrą radę :-)

Joomla 1.5.11
VM 1.1.14 Stable PL
templatka o wdzięcznej nazwie "siteground-j15-69"

----------------

Trochę popracowałem nad CSS templatki, ustawiłem już wyrównanie do lewego marginesu modułu LEFT, ale bez żadnego odstępu. Bawię się tym CSS-em, ale żadne zmiany parametrów MARGIN czy PADDING nie dają oczekiwanego odstępu między lewym obramowaniem modułu, a tekstem (pionowa lista kategorii). Chciałem też zmienić wygląd tych opcji z UNDERLINE (ta to wyraźnie wygląda) na BOLD, ale też w CSS templatki nic tu nie widzę (moje zmiany metodą prób i błędów nie dają oczekiwanych rezultatów). Może ktoś z Kolegów już tem temat rozsupłał ?

zwiastun
22-02-2010, 11:07
Dobre rady:
1. Wtyczka do Firefoxa - Firebug, Zbadaj element, obejrzyj formatowanie i popraw
2. Chcesz pomocy, daj możliwość zbadania problemu, bo opis przez telefon typu "Panie doktorze, boli po prawej stronie" nie wystarczy.