PDA

Zobacz pełną wersję : Spolszczenie szablonu czy to konieczne?



osstopl
17-02-2010, 06:52
Witam ponownie
Mam pytanie, czy trzeba spolszczyć szablon, mam mniej więcej ten szablon http://www.themza.com/demo/joomla1.5/feel-the-music-template.html lekko zmodyfikowany prze zemnie i wszystko mam po angielsku nie wiem jak to spolszczyć a może nie trzeba?

Kolejna gafa zły dział dałem :/ nie kasujcie tylko przenieście

pyziak
17-02-2010, 07:40
nie widzę żeby wskazany szablon miał w sobie jakieś elementy po angielsku wpisane na stałe, podaj linka do swojej wersji szablonu (tj. strony), natomiast kwestia czy trzeba czy nie trzeba zależy od Ciebie możesz mieć nawet po japońsku to tylko i wyłącznie twoja sprawa.

osstopl
17-02-2010, 07:57
http://ukfrapers.freeiz.com/ tylko jak to zrobić jestem swierzak w joomla nigdy wcześniej nie miałem potrzeby robienia strony zawsze forum starczało

ta strona to tak tym czasowo, jeszcze nad nią pracuje.

pyziak
17-02-2010, 14:19
oj widzę, że z Straszny z Ciebie 'swierzak' skoro nie umiesz działającego linku podać do strony, więc żeby nie tracić nie potrzebnie czasu proponuję trochę lektury:
www.wiki.joomla.pl

osstopl
17-02-2010, 17:17
Witam ponownie znalazłem informacje jak to spolszczyć na tamtej wiki, ale do tego szablonu nie było takiego pliku, chciałem się spytać czy to może być kopia innego tłumaczenia szablonu? ze zmiana nazwy pliku na nazwę szablonu.

zwiastun
17-02-2010, 18:00
tak, ale nie kopia, tylko plik napisany od podstaw. Kopia może Ci posłużyć za wzór, nic więcej

osstopl
17-02-2010, 19:21
okej wiem już jak to tłumaczyć, ale nie wiem teraz skąd wziąć teksty do tłumaczenia i gdzie te tagi w php dopisywać.Może ktoś z was to wie będę bardzo wdzięczny za pomoc ta joomla mnie trochę przerasta ale się trochę przy niej napracowałem i nie chce jej zmieniać na nic innego, teraz.

zwiastun
17-02-2010, 20:02
Dziesiątki razy powtarzana na forum fraza: podstawy są na wiki. W tym względzie też!

osstopl
17-02-2010, 20:57
Przeczytałem to o spolszczaniu na wiki 2 razy i tam pisze tylko jak to robić, a nie pisze skąd wziąć te rzeczy do przetłumaczenia może ze coś pominąłem zmęczony jestem i to bardzo, ale wątpię żebym coś ominą.

zwiastun
17-02-2010, 21:15
Naprawdę nie pisze?
Co najmniej w dwóch miejscach. Jedno nazywa się Diagnostyka tłumaczeń (albo języka). Drugie zapewne czytałeś, ale nie przyszło Ci do głowy, że z pliku, w którym one są, a więc index.php szablonu

osstopl
17-02-2010, 21:19
Okej przepraszam, pomyliłem się, dziękuję za pomoc, pewnie jeszcze o coś będę pytał.

pyziak
17-02-2010, 21:24
@Zwiastun jestem pełen podziwu dla twego stoickiego spokoju ;)
/wolałem Cię w poprzedniej wersji ;)/