PDA

Zobacz pełną wersję : J 1.5 biala strona, brak tresci



lenovo
17-02-2010, 21:02
Witam, mam na dysku lokalnym joomle 1.5.15 postawiona na Movampie. Wszystko ladnie smigalo do momentu w ktorym wrzucilem modul JSN_ImageShow_Pro_1.0.6_For_1.5.X. Gdy modul zostal opublikowany po wejsciu na strone pojawiala sie tylko biala strona z Site Name(czyli nazwa witryny, wyswietlana na pasku przegladarki). I nic wiecej.. biala strona i nazwa witryny. Zmienialem szablony ale to samo. Tak jakby niezalezalo to od szablonu. Oczywiscie modul usunalem i nadal to samo. W bazie zadnych bledow. Zadnych wpisow dodatkowych w index.php templatki nie zauwazylem zeby modul cos dodal. Logowanie do panelu admina ,jak i sam panel dzialaja bez zarzutu. Bardzo dziwna sprawa, mam za soba kilkadziesiat instalacji Joomla ale takie cos widze 1 raz. Skonczyly mi sie pomysly jak to naprawic. Prosze o jakies sugestie, pozdrawiam

pyziak
17-02-2010, 21:11
a powiesz skąd wiozłeś ten moduł zobaczyłbym u siebie co się stanie

lenovo
17-02-2010, 21:19
Proszę nie zamieszczać na forum złodziejskich adresów!
zwiastun

pyziak
17-02-2010, 21:26
myślę ze zasady chyba znasz obowiązujące tu na forum NIE POMAGAMY PIRATOM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Dylek
17-02-2010, 21:29
nicka tez ma spiraconego - to chyba zastrzezony znak towarowy :)
Temat zamykam - pomoc w zwiazku z ImageShowPro do uzyskania tutaj (http://www.joomlashine.com/forum/forumdisplay.php?f=34).