PDA

Zobacz pełną wersję : googleSearch - Problem z tłem



Waldzio
19-02-2010, 16:18
Witam, mam problem z ustawieniami koloru tła w module, szukałem podobnych problemów tu na forum i poza, ale nie znalazłem więc zakładam nowy temat.
Całość wygląda tak:
http://art-luk.czwartawladza.edu.pl/Nowy-2.jpg

W czerwonej otoczce oznaczyłem moduł i jego ustawienia, jak widać wyświetlany jest on na białym tle a w ustawieniach zaznaczony jest inny kolor.

Druga sprawa to elementy oznaczone niebieską otoczką, tu tło jest ustawione na kolor biały, lecz może ktoś zna sposób żeby ustawić je jako przezroczysty...?

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam serdecznie:
Waldek B.

pyziak
19-02-2010, 21:04
nie ma co tak wymazywać zawartości link do trony by ułatwił pewnie pomoc

Waldzio
20-02-2010, 00:54
Niby racja, ale na forach to różnie bywa, często można paść ofiarą oskarżenia że się chce reklame robić itp... ;) Może i jestem przewrażliwiony... ;)

Problem z czerwonej otoczki rozwiązałem, trzeba było dopisać w css odpowiednie wpisy i załatwiło sprawę, podobnie było z otoczką niebieską, lecz tylko do części wyników, która dalej wchodzi na tło, ale może jutro jak będe miał więcej cierpliwości to jeszcze zaglądne na źródło, i dopisze ten kod w css :)

Dzięki wielkie za zainteresowanie!

Pozdrawiam serdecznie:
Waldek B.

pyziak
20-02-2010, 01:30
:) nie ma co być takim przewrażliwionym względem zachowania na forum wystarczy czytać Regulamin forum w tym przypadku:
część A punkt 5

Link ...o ile to możliwe, podać link do strony z problemem.