PDA

Zobacz pełną wersję : CkForms - Problem z Redirect URL



kenios
20-02-2010, 13:22
Witam,

Mam mały problem z redirect url w ckforms. Formularz dziala, wysyla ladnie itp. Problem polega na tym, ze jesli w ustawieniach ogolnych nie ustawie mu redirect url, przekierowuje mnie na stronę główną. Kiedy wpiszę mu w okienku co ma wyswietlic i zatwierdze zmiany, to wysyla mnie do adesu:
index.php?option=com_ckforms&view=ckforms&task=sen d&id=1 dla ktorego nie mam podpietego odpowiedniego szablonu co wyglada dosyc slabo.

Probowalem w redirect url nakierowac go na artykul w taki sposob: index.php?option=com_content&view=article&id=13 , ale rowniez tam nie mam podpietego szablonu(i w sumie nie wiem jak moglbym podpiac sam artyku pod szablon, bo mozna tylko menu z tego co wiem) i nie pokazal mi nic szczegolnego.

Dlatego nie wiem, byc moze podaje mu zla sciezke. Czytalem juz manuala z ckforms ale tam nie ma przykladu zadnego, na forum ckforms tez niczego nie znalazlem. Takze jesli to mozliwe to proslbym o małą pomoc:)

Z góry dziekuje,
Pozdrawiam

kenios
24-02-2010, 12:17
nikt nie potrafi pomóc?

mydrukujemy
05-06-2011, 12:26
dpwoiedział ci ktoś?
Ja mam taki problem, ze jak ustawiam przekeirowanie po wysłaniu formularza do mnie na stronę główną to mam komunikat ze takiej strony nie ma albo sie nie odśiweżyła

i nic mi na to nie pomaga
w komunikacie jest tylko propozycja przejścia do mojej storny głównej ale wyglada to kaszaniasto
najpierw "białe niedźwiedzie" z komunikatem technicnzym a potem dopiero przejście od mnie i user nie wie czy wysłał pytanie czy nie :(