PDA

Zobacz pełną wersję : Zarządzanie userami



Joomla User
13-12-2005, 06:46
Czy ktoś zna albo widział gdzieś system zarządzania userami w Joomla (Mambo)? Chodzi mi o to, aby userzy mogli się rejestrować, ale dostęp do treści uzyskają dopiero po akceptacji moderatora. Członkostwo trwałoby określoną ilość czasu, a niedługo przed jego upłynięciem user otrzymywałby informujące o tym maile. Chodzi mi ogólnie o komponent zarządzający dostępem do PŁATNEJ treści.

stone
13-12-2005, 21:18
Z niczym takim się nie spotkałem a najbardziej zaawansowany komponent do zarządzania usermi to Community Builder, ale obawiam się że nie spełni on Twoich oczekiwań

pawel
15-12-2005, 23:37
Witam,
był taki komponent który pozwalał adminowi ustawiać czas dostępu do serwisu zarejestrowanemy userowi. Ale nigdy go nie potrzebowałem więc nie znam więcej szczegółów.

Poszukaj na mamboforge.net.
Może też na mambozip.com

glaz
20-01-2006, 02:32
Czy ktoś zna albo widział gdzieś system zarządzania userami w Joomla (Mambo)? Chodzi mi o to, aby userzy mogli się rejestrować, ale dostęp do treści uzyskają dopiero po akceptacji moderatora. Członkostwo trwałoby określoną ilość czasu, a niedługo przed jego upłynięciem user otrzymywałby informujące o tym maile. Chodzi mi ogólnie o komponent zarządzający dostępem do PŁATNEJ treści.

Sam czegoś takiego szukam. Obiecująco wygląda: JACLPlus, http://www.byostech.com/. Czekam na wersję dla 1.0.7 ma być jutro. Jak nie będzie to potestuję na 1.0.5 :-)