PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent Kontakty



Duck
22-02-2010, 09:27
Od paru tygodni staram sie przekonać do joomla. Brakuje mi kilku użytecznych porad jak coś zrobić, odpuściłem sobie komponent SOBI2 który maił mi posłużyć za książkę adresowa i walczę z wbudowanym komponentem kontakty i tu jest tez problem czy można w prosty sposób ustawić tak by po wybraniu odpowiedniej kategorii nagłówek tabeli z kontaktami miał odpowiednie nazwy kolumn w tej chwili mam Nazaw, Pozycja, Telefon, Telefon komórkowy, Fax czy mogę to jakoś zmienić jeśli tak to gdzie np. chciałby tylko ograniczyć do nazwy pozycji i telefonu i jeszcze inna kwestia czy da się tak zrobić by kontakty z danej kategorii wyświetlały sie na jednej stronie teraz mam podział na 4 jako że na stronie wyświetla mi się max 20 kontaktów.
Proszę szanowne grona wyjadaczy joomla o łopatologiczne wytłumaczenie rozwiązania mojego problemu.

I want to believe:)

nikszal
22-02-2010, 10:00
Od paru tygodni staram sie przekonać do joomla. Brakuje mi kilku użytecznych porad jak coś zrobić, odpuściłem sobie komponent SOBI2 który maił mi posłużyć za książkę adresowa i walczę z wbudowanym komponentem kontakty....
Źle zrobiłeś rezygnując z sobi2, bo na komponencie Kontakty nie osiągniesz takiej funkcjonalności jaką daje sobi2.

Duck
22-02-2010, 10:08
no a jakies how to do sobi2 najlepiej in polish to ma byc zwykła ksiązka z nr telefonow i mailami stronka jest w intranecie siec nie ma dostepu do neta wiec taka wewnetrzna ma wyswietlac oddzialy firmy i kontakty do osob w poszczegolnych oddzialach:)

nikszal
22-02-2010, 10:14
no a jakies how to do sobi2 najlepiej in polishJest in english na stronie projektu (http://www.sigsiu.net/).

to ma byc zwykła ksiązka z nr telefonow i mailami stronka jest w intranecie siec nie ma dostepu do neta wiec taka wewnetrzna ma wyswietlac oddzialy firmy i kontakty do osob w poszczegolnych oddzialach:)To co taki wodotrysk firemce nie mającej dostępu do sieci? Kto to będzie widział?

Duck
22-02-2010, 10:58
Chodzi o to że telefony to nr wewnetrzne i maile rownie firma ma kilka oddzialow w roznych miastach chodzi wewnetrzna poczta i jest takowa stronka w joomla i chcialem umiescic kontakty wlasnie uzywajac komponenetu wbudowanego tylko te nieszczesne tytuly kolum i wyswietlanie max 20 kontaktow na stronie, jak to zmienie to reszta bedzie ok znalazlem w default_items.php ustawienie td height="20" ale zwiekszenie wartosci rozciaga tylko strone a nadal wyswietlane jes 20 kontaktow:(