PDA

Zobacz pełną wersję : Czy poprzez ftp można dokonać wszelkich zmian na stronie?



nowicjuszka_pełną_gębą
22-02-2010, 10:26
Pytanie tak jak powyżej.Chodzi mi dokładnie o to czy poprzez łączenie ftp można dokonywać bez kłopotow zmian na stronie?Czy konieczny jest dostęp do PA?
I pytanie pomocnicze:podstep:Czy poprzez łączenie ftp,można dokonać zmian dostępowych do PA?Innymi słowy czy ktoś może mi zmienić login i hasło do PA?

Pozdrawiam.

zwiastun
22-02-2010, 10:57
@nowicjuszka_pełną_gębą zechce się zabrać za lekturę podstaw na http://wiki.joomla.pl. Fakt bycia nowicjuszem, nawet pełną gębą, zobowiązuje do samodzielnego poszukania informacji, a w najmniejszym stopniu usprawiedliwia zadawanie takich pytań na forum, na którym pomaga się w rozwiązywaniu problemów.

trzepiz
23-02-2010, 20:25
@nowicjuszka_pełną_gębą - a po co cokolwiek robić przez FTP (nie da się tak - bo dane zapisywane są w bazie danych) skoro masz właśnie do tego celu PA ?... Nie rozumiem Twojego myślenia ...


Czy poprzez łączenie ftp,można dokonać zmian dostępowych do PA?Innymi słowy czy ktoś może mi zmienić login i hasło do PA?

przez "łączenie" nie .. przez połączenie już tak. Zmiany nie dokonuje się w plikach a w bazie danych - jednak połączenie przez FTP pozwoli na wgranie np: odpowiednich plików, dzięki którym intruz będzie miał możliwość zmiany hasła ..