PDA

Zobacz pełną wersję : Program do oceny profili/lub zdjęć.



nowicjuszka_pełną_gębą
23-02-2010, 08:50
Witam.
Poszukuję jakiegoś zgrabnego programu do oceny przez oglądających profili lub zdjęć.W sumie może to być program typowy do oceny galerii zdjęć,co też mi się przyda.Obecny jaki mam to CB rating ale niestety jest jakiś lewy lub nie wiem jak zrobić by zadziałał.Niby można dodać ocenę,wyskakuje komunikat,że ocena została dodana ale nie wyswietla się punktacja.

Pozdrawiam.

siristru
23-02-2010, 08:58
Pani nowicjuszko, jako galerię polecam JoomGallery. Jest to świetna i funkcjonalna galeria i posiada wbudowaną możliwość oceny zdjęć. Można ją pięknie zintegrować z CB tak by każdy użytkownik miał własną galerię.
Nie pisz, że dodatek jest lewy skoro jesteś "nowicjuszką pełną gębą" :D Pomyśl, pokombinuj... a w razie czego zrestartuj użytkownika :P

nowicjuszka_pełną_gębą
23-02-2010, 09:10
Panie siristru,bo chyba Pan jest Panem;-)

Bardzo dziękuję za informację.Napewno się pofatyguję by to zobaczyć.Chociaż na samą myśl o CB troszkę drżą mi uda;-)Nie tacy jak ja się poddawali.Ale pokombinuję.Co zaś do kombinowania...Nie bardzo wiem co znaczy w tym przypadku zrestartowanie użytkownika ale jeżeli ja tego nie wiem to chyba nic złego bo wcześniej zajmowała się tym osoba co się znała i też nie zrobiła.Dziękuję bardzo za podpowiedź.Jakby co nawet nie zawaham się zapytać na priv.Taka już jestem.

siristru
23-02-2010, 09:13
Eh, "zrestartować użytkownika" to taki żart - Ty jesteś użytkownikiem, więc należy zrestartować siebie :D
Z CB znamy się bo zmusiłem go do działania jak chciałem. Nie potrzebowałem akurat oceny profili ale jestem przekonany, że to da się zrobić.

elementh
01-03-2010, 14:20
Nie da sie oceniac profili dopoki sie nie zaplaci, pomijajac fakt ze nie da sie zaplacic bo strona modulu za to odpowiedzialnego poprostu nie posiada przycisku "Buy" ani "Download", a na maile administracja nie odpowiada :) ProfileBook niby ma taka mozliwosc ale jest strasznie slaba i wogole sie nie nadaje. Ocenianie ajaxowe rzadzi i jest przyjemne, miłei wogole super mega extra, tylko jak juz pisalem, nie da sie i koniec :)