PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana wielkości czcionki



Pawelsss
24-02-2010, 00:18
Witajcie Jestem początkujący mam templatke i niestety nie odpowiada mi wielkość czcionki w tytule artykułu który jest wyświetlany

zwiastun
24-02-2010, 00:22
To ją sobie zmień. Jak? Dowiedz się. Skąd? A jak sądzisz? Z forum użytkowników, czy może raczej skąd inąd...

Bazyl
25-02-2010, 10:20
Masz dwie możliwości:
- zmienić szablon,
- poznać podstawy css i html.

Polecam świetny dodatek do FF i nie tylko: Firebug.

Diabl0
18-07-2010, 14:44
To ją sobie zmień. Jak? Dowiedz się. Skąd? A jak sądzisz? Z forum użytkowników, czy może raczej skąd inąd...

No genialnie pomogłeś, plusik do ilości wpisów, a do tego tak na prawdę wciąż jesteśmy w punkcie wyjścia." Skąd? A jak sądzisz? Z forum użytkowników" Przepraszam, ale jeśli się nie mylę, to to właśnie jest forum, a forum jest po to by pytać. Odgrzałem temat, sorry, ale nie mogłem się powstrzymać.

EDIT: Najlepsze jest to, że Zwiastun zna się na joomli i gdyby chciał odpowiedziałby jednym zdaniem. Ale woli napisać "Poszukaj sobie.", bo to zdanie jest krótsze i łatwiej je napisać.

Bazyl
18-07-2010, 15:33
"Forum jest po to by pytać" - zgadza się, ale pytać o sposoby rozwiązywania problemów!
I teraz:


Gdyby ktoś chciał, to nie ma jak pomóc ze wzg. na brak danych.
Gdyby dane były - kolega nie będzie wiedział, co ma zrobić.
Gdyby koledze się jednak udało za dzień lub dwa napisze: Jak zmienić pogrubienie na normalny tekst?
...

Albo administrujesz i coś wiesz, albo nie...