PDA

Zobacz pełną wersję : JUMultithumb - pytanie



marxdesign
24-02-2010, 10:06
Witam zainstalowałem moduł: JUMultithumb i wszystko jest,
ale teraz tworzy mi miniaturki wszystkich obrazków na stronie (artykuły), a akurat w kilku miejscach w artykułach, obrazki są mi potrzebne jako linki. W jaki sposób to teraz zrobić aby po kliknięciu w odpowiedni obrazek przekierowywało mnie na link do niego przypisany ?

a_m
24-02-2010, 11:30
poszperaj w ustawieniach dodatku; jak znajdziesz Rozszerzenia -> Dodatki -> Patrametry -> JUMultithumb ->Ustawienia dodatku -> Thumbnails All Images, to już będziesz miał z górki

marxdesign
24-02-2010, 11:43
w ustawieniach dodatku jest nastepująca wzmianka:
I teraz pytanie w jaki sposób używać tych klass, jak przypisywać do nich obrazki które mają zostać w oryginalnym rozmiarze


NOTICE: 1) If YES: Thumbnails all images in content. If you need some image to keep the original (as is, without creating a thumbnails), use it for class 'nothumbnail' or 'noimage'; 2) If NO: thumbnail only image with class 'juimage'.

marxdesign
24-02-2010, 11:47
dobra, już sobie poradziłem

KejeN
24-02-2010, 12:05
Wypadało by napisać jak i co zrobiłeś by swój problem rozwiązać - tak z myślą o innych, bo za jakieś 2 dni ktoś skrobnie następny temat z tym samym problemem zapewne:)

marxdesign
24-02-2010, 12:13
W celu rozwiązania tego problemu, logujemy się do panelu Administracyjnego=>ROZSZERZENIA=>DODATKI=>JUMultithumb(wybieramy go z listy dodatków)
Teraz otwierają nam się ustawienia dodatku, i tutaj należy przejść do "Menu Item to Setting image"
dzięki temu możemy wybrać elementy/miejsca naszej strony, które zostaną pominięte przez działanie jumultithumb.
2213