PDA

Zobacz pełną wersję : katalog produktów/adresowy - jaki moduł?



Nuntaro
12-08-2006, 16:31
Myślę o wykorzystaniu Joomli pod stronke w rodzaju dzielnicowego portalu. Chciałbym na nim umiescić informator o firmach i instytucjach - jaki moduł polecacie, tak aby możliwe było potem wyszukiwanie wg przynajmniej dwu kryteriów (branża, osiedle lub/i ulica)?

fanti
12-08-2006, 17:47
http://www.joomla.pl/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,select/id,2/orderby,2/page,7/

Nuntaro
13-08-2006, 01:17
chodzi o tego Staff'a ??

zwiastun
13-08-2006, 02:27
Podpowiedziałbym. Ale myślę, że dobrze Ci zrobi, jeśli skorzystasz z odnośnika podanego przez Fanti raz jeszcze i POCZYTASZ opisy tych paru komponentów. I nie stracisz nawet wtedy, gdy nie rozumiejąc co pisze w opisach (co wnioskuję z Twojego drugiego postu), pobierzesz i zainstalujesz nawet wszystkie komponenty z tej strony po kolei i sprawdzisz, przy pomocy którego można zrobić katalog firm.

Nuntaro
13-08-2006, 12:05
Dzięki, mam nadzieję uporac się w założonym terminie. W tym celu zainstalowałem juz testową kopię. Naturalnie samodzielne testowanie i dochodzenie do tego czym co "się je" daje więcejsatysfakcji, no.. chyba, że sie potencjalny sponsor zniecierpliwi ;)
---
Przyznaję się do niezbyt skutecznego pierwszego rzutu okiem, teraz widzę ;) a że to zachęciło do dalszego przegladania to dostrzegłem też (nawiasem mówiąc) to, że wiele odnośników z zasobów kieruje do joomlademo, która wydaje sie niedostepna...