PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki dodatek?



basia791
26-02-2010, 13:51
Witam, czy istnieje rozszerzenie do joomla za pomocą którego można by stworzyć galerię zdjęć i filmów dodawanych przez użytkowników. I żeby filmy i zdjęcia były umieszczane w utworzonych kategoriach. I było zgodne z CB oraz była możliwość komentarzy i ocen. Już przeszukałam dużo stron, ale nie mogę znaleźć takiego rozszerzenia. Może ktoś z was natknął się na takie.

basia791
27-02-2010, 17:58
Czy ktoś mi pomoże?

stasio
27-02-2010, 18:23
phoca?

alex51
27-02-2010, 19:18
Obawiam się, że proponowane rozwiązanie nie wystarcza autorce postu. Pytała się już o to samo >>tutaj<<. (http://forum.joomla.pl/showthread.php?23363-youtube-w-phoca-gallery&p=161177#post161177)
Niestety bezskutecznie, bo pewnie nie ma takiego rozwiązania.

stasio
27-02-2010, 19:45
generalnie pozosatje problem z integracją z CB.... bo z tego co widziałem w phoca by sie nadała :)

basia791
27-02-2010, 20:48
A czy może stasio wiesz jak udostępnić w Phoca dodawanie filmów z youtube użytkownikom? Jak tak, to proszę o podpowiedź.

stasio
27-02-2010, 21:31
ale tu nie było mowy o youtube... chyba ze w domyśle :/ słaby jestem z czytania miedzy wierszami.....

basia791
27-02-2010, 22:18
Napisałam, że chodzi mi o dodawanie zdjęć i filmów przez użytkowników do galerii. Najlepiej oczywiści ze względu na miejsce, żeby to były filmy z youtube.

bobskun
28-02-2010, 19:36
Jeśli chodzi o dodawanie przez użytkowników zdjęć to JoomGalery ma taką opcje, jest również możliwość komenatrzy i ocen. Możesz również stworzyć kategorie. Ty decydujesz do których mogą dodawać zdjęcia a do których nie.

basia791
01-03-2010, 08:29
Witam, z uporem maniaka piszę, że chodzi mi o galerię, w której można by dodawać zdjęcia oraz filmy do youtube a nie tylko zdjęcia albo tylko filmy.

stasio
01-03-2010, 08:47
filmy do youtube wydaje mi sie ze to nie proste prościej z youtuba

pyziak
01-03-2010, 09:00
filmy do youtube .
Czy to jest przejęzyczenie ? czy rzeczywiście chcesz za pośrednictwem swojej galerii dodawać zdjęcia do Youtube, bo jeżeli chcesz u siebie wyświetlać filmy z Youtube to wspominana wcześniej Phoca Gallery posiada taką funkcjonalność

basia791
01-03-2010, 09:04
Tak , ale ja chcę, żeby użytkownicy mogli wyświetlać swoje filmy z youtube, a nie tylko administrator. Jeśli na Phoca Gallery można tak zrobić, to proszę o napisanie jak, bo ja nie wiem. Z góry dziękuję za zainteresowanie.

alex51
01-03-2010, 09:06
Witam, z uporem maniaka piszę, że chodzi mi o galerię, w której można by dodawać zdjęcia oraz filmy do youtube a nie tylko zdjęcia albo tylko filmy.
Odpowiem z równym uporem, że jedynym, znanym mi sposobem w Galerii Phoca, jest konieczna współpraca z administrującym stroną. Mam nadzieję, że wstrzymasz się z ponagleniami i spokojnie zaczekasz aż ktoś bardziej od nas zorientowany zechce coś innego doradzić. Na mój gust takie uporczywe przypominanie sie zwykle odnosi skutek odwrotny od zamierzonego, nawet gdy pisze to dziewczyna.:) - pozdrowienia dla @stasio, znawcy tematu. Liczę na to, że już na mnie nie jesteś tak obrażony.

stasio
01-03-2010, 09:13
alex51 - a ja byłem obrażony? kurna to przepraszam ale musisz mi przypomnieć bo generale w swoim życiu jestem na jedną osobę obrażony ale to było 14lat temu... wiec przypomnij o co chodziło to w razie W zapisze sobie w notatniku bo rzadko mi sie zdarza być obrażonym :)

To BASIA791 jest dziewczyną? ja wale mamuta ide się ubrać i uczesać....

alex51
01-03-2010, 09:21
Zgoda buduje, więc oby tak dalej, swego czasu gdzieś tam niepotrzebnie się oburzałem na słówka. Żałuję też, że nie mogę się uczesać, bo nie mam włosów..
Wracając do @basia791, to jestem też ciekaw, czy znajdzie się ktoś, kto pokaże patent na wstawianie filmów z Youtube z poziomu frontu.

stasio
01-03-2010, 09:35
a bo jakoś tak jestem dziwnie zbudowany ze mówię co myślę... szczerze to nie pamiętam zebyśmy kiedyś mieli spory... jedyne co pamietam to to ze mi zarzucili ze dostałem Avatara i że mu zarzucili ze mam układy, ale to chyab całe forum na mnie z motyką się porwało, nawet kazano mi wyczyścić moje dane osobowe w profilu... ale jakie układy co ja poradze ze zwiastun to mój teść a magdaa to jego córka a moja żona...

basia791
01-03-2010, 09:44
Bardzo się cieszę, że dzięki mej uporczywości doszło do pogodzenia stasio i alex51. Widzisz alex51, że czasami do czegoś może się ta uporczywość przydać.
A co do mojego tematu, to w takim razie poczekam na geniusza, który udoskonali Phoca Gallery.

stasio
01-03-2010, 09:49
tak super tym bardziej ze sie nie gniewaliśmy...
co do geniusza to bys musiała wyjść za zwiastuna... albo cos mu zaproponować....

basia791
01-03-2010, 10:01
No męża to ja mam, więc ręki nie daję, a co bym mu mogła dać? Mam nadzieję, że zwiastun albo ktoś inny zrobi to z dobrego serca :)

stasio
01-03-2010, 10:08
ostatnio z dobrego serca zrobiłem strone dla dziecka które zbiera na wszczepienie stymulatora do mózgu i dla chłopka który ma porażenie mózgowe, pisze tylko stopami a mimo to skończył studia... nawet im opłaciłem serwery i domeny z dobrego serca...
co do zwiastuna to wiesz nie wiem jakie on może miec oczekiwania, ale skoro masz meza to pozostaje upieczeni albo blachy placka albo porządne prosie pieczone...