PDA

Zobacz pełną wersję : Usuniecie plików- nietypowy problem



marvvid
13-08-2006, 12:27
Witam
Troszeczkę namieszałem w instalacji joomli więc postanowiłem wszystko usunąć z serwera i jeszcze raz zrobic wszystko od początku. Bardzo sie zdziwiłem że przy usuwaniu katalogów z serwera 2 katalogi nie dawały się usunąć całkowicie . Po zerknięciu w te katalogi okazało się że nie można usunąć z ich zawartości katalogu /www/administrator/components/com_smf/ , oraz /www/components/com_smf/
A przy próbie np zmiany atrybutów (jest obecnie 755 a chciałem zmienić np na 777) jest zero reakcji - nie mogę zmienić atrybutów katalogu. Próbowałem zrobic to przy pomocy flieZilli , TotalComandera oraz bezpośrednio z poziomu menagera plików w cpanelu. Sam już nie wiem w jaki sposób zmienić atrybuty i jaka może byc przyczyna tego że nie można ich zmienić . Acha - z pozostałymi katalogami na serwerze nie było problemu (bez problemu można zmieniac atrybuty jak i również bez problemu np.kasować poszczególne pliki lub foldery.)
Prosze jeszcze raz o poradę
Pozdrawiam

Rybik
13-08-2006, 15:31
problem typowy, zglosic do administracji serwera zeby ci usuneli toto. klopot jest z prawami wlasnosci plikow