PDA

Zobacz pełną wersję : artykuł pokazujący się tylko nie zalogowanym użytkownikom



kuba098
27-02-2010, 18:36
Mój problem myślę, że jest dość prosty w rozwiązaniu ale mimo to nie daje sobie z nim rady :(
Czy ktoś z was wie jak ustawić żeby dany artykuł pokazywał się tylko nie zalogowanym użytkownikom a po zalogowaniu znikał ? Nie musi się to tyczyć artykułu może dotyczyć całego modułu.

Wie ktoś jak to zrobić ?

alex51
27-02-2010, 19:13
Są tacy, co to wiedzą, a nawet >>napisali<< (http://forum.joomla.pl/showthread.php?36145-Modu%C5%82-menu-tylko-dla-niezalogowanych&highlight=niezalogowanych) o tym.

przem188
29-03-2010, 13:26
No dobrze, to ja mam podobne pytanie, ajk zrobić, by pozycja menu była dostępna tylko dla Adminów, bo gdy dodałem pozycję w menu do grupy specjalne to i tak była widoczna dla zarejestrowanych. W konfiguracji użytkowników nie znalazłem opcji by dodać siebie do kategorii użytkowników specjalny, gdy moduł na stronie umieszczę w kategorii specjalne to rzeczywiście jest pokazywany tylko dla admina, zarejestrowany nie widzi go. Ale pozycja w menu niestety jest widoczna. Chce wstawić sobie menu admina, z którego mógłbym testować różne rzeczy na stronie.

przem188
01-04-2010, 20:42
NIe ma odpowiedzi. No trudno. Będę dalej wertował fora i katalogi dodatków do jomli.

alex51
02-04-2010, 07:10
No dobrze, to ja mam podobne pytanie, ajk zrobić, by pozycja menu była dostępna tylko dla Adminów, bo gdy dodałem pozycję w menu do grupy specjalne to i tak była widoczna dla zarejestrowanych. (...)
Piszesz o rzeczach nie związanych z tym wątkiem, no może trochę, ale pośrednio, więc wypadałoby założyć własny. Poza tym sprawa jest oczywista, że gdzieś masz źle ustawione, bo ustanawiając dostęp Specjalny, dana pozycja menu nie może być widoczne dla zarejestrowanych.