PDA

Zobacz pełną wersję : Otwieranie linków z modułów ?



elfis
28-02-2010, 01:32
Witam

Choć troche już bawie się z joomla to być może nie jestem na tyle bystry i nie poradziłem sobie jeszcze z następująceym problemem.

Przy różnych modułach mam dynamiczne linki które zmieniaja sie w zależnośći od zawartości strony (joomleague , news+date etc.) Przy naciśnieciu na link czy to newsa czy raportu meczowego zawartość linku wyświetla się na głównej stronie wraz z innymi modułami a raz na jakis czas (dosyc czesto) otwiera sie bez modułów w innych pozycjach. Jak to kontrolować ??

Przyklad linka z otwarciem na glownej
index.php?option=com_joomleague&func=showReport&p=3&mid=387&pics=1&Itemid=1
Tu ten sam link gdy otwiera sie bez moułów
index.php?option=com_joomleague&func=showReport&p=3&mid=387&Itemid=6

Czy jest to wina ze joomleague nie jest kompatybilny z joomla1.5 (bo taka posiadam) ?
A moze pozycja musi byc przypisana do meni ?

Prosze o pomoc jakis przydatny link do opisu funkcji ;)

Pozdrawiam

(Kurcze mała pomyłka - prosze przeniesc temat do działu J1.5)

zwiastun
28-02-2010, 02:16
Podstawy obsługi - moduły/pozycje menu/przypisanie modułu do pozycji menu

elfis
28-02-2010, 13:30
Link zmienia sie automatycznie na godzine przed meczem , wiec to tylko czesciowe rozwiazanie problemy.

zwiastun
28-02-2010, 13:38
To, co napisałeś, jest zupełnie niejasne.

nikszal
28-02-2010, 13:40
Joomleague zachowuje się jak cała polska liga. Zapłać komu trzeba i będzie dobrze.


Link zmienia sie automatycznie na godzine przed meczem , wiec to tylko czesciowe rozwiazanie problemy. A co to ma wspólnego z pojawianiem się lub brakiem modułów?

Może podasz link do strony?

elfis
28-02-2010, 13:43
Sorki pomylka , w sumie pomyslalem o linku z modulu przypisanym do meni ;). Spox juz szukam czegos na temat "przypisania modulu do meni" . Pozdro

--
Jezeli chodzi ci o to ( Opublikowany moduł można prezentować na wszystkich albo wybranych stronach Joomla! lub ukryć. Prezentacja na stronach witryny wymaga przypisania modułu do wybranych pozycji menu. Dopiero po przypisaniu modułu co najmniej do jednej pozycji menu, będzie on widoczny na wszystkich stronach powiązanych z tą pozycją.) to chyba zle sie wyrazilem , albo niewiem o co tobie chodzi.



Moduł mam orzypisany tylko do pozycji menu na stronie głównej , i nie chodzi mi tu o wyswietlanie modułu na innej stronie ,a zawartość linku po nacisnieciu na link w module.

Link w module prowadzi do raportu meczowego ktory za kazdym kliknieciem otwiera zawartosc w inny sposob. ( raz na pustej stronie innym razem na glowej) .