PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z Jcomments



FuriousMenRaper
28-02-2010, 13:29
Witam.
Od około 24 godz. walczę z Jcomments.
Zainstalowałem moduł poprawnie,w systemie joomla mam zainstalowany język Polski dla admina i strony.
Wyczytałem na forum jcomments,że komponent powinien zmieniać język automatycznie niestety w moim przypadku tak nie jest. Język komponentu dla admina i użytkownika jest tylko ang.

Proszę o jakieś rady.
Wszystkie pliki z językami są oczywiście w katalogu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Robster
28-02-2010, 14:34
Miałem to samo. Nie pamiętam dokładnie skąd ściągałem ten komponent, ale miał być w wersji PL, niestety tak jak u ciebie miałem tylko język angielski. Pomogło odinstalowanie komponentu, pobranie go z innej strony (znalazłem w google) i zainstalowanie ponownie.

alex51
28-02-2010, 15:04
Oficjalna wersja tego komponentu jest proponowana w Centralnym Katalogu Rozszerzeń (http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/articles-comments/9985) i prowadzi do strony producenta (http://www.joomlatune.com/jcomments-downloads.html). W paczce instalacyjnej jest plik języka polskiego, przeznaczony dla frontu. Nie zauważyłem możliwości "spolszczenia" zaplecza, ale przy intuicyjnym charakterze zastosowań da się to zaakceptować.

FuriousMenRaper
28-02-2010, 15:27
Dziękuję za próby pomocy.
Plik instalacyjny plik pobrałem ze strony producenta.
Dodam,że istnieje możliwość wstawiania polskich liter,jednak język nie chce się przełączać.
Zrobiłem reinstal joomla,ale nic to nie dało.
Zaplecze może być po angielsku,najważniejszy jest front page ;).
Dziękuję

alex51
28-02-2010, 15:49
Trudno powiedzieć co powoduje taką sytuację. Zauważyłem u siebie, że zaplecze też mam częściowo "spolszczone". Sprawdź czy plik języka polskiego masz w głównym katalogu Language jak i w katalogu Language samego komponentu.

zwiastun
28-02-2010, 16:10
W pliku językowym strony frontowej, o ile pamiętam, są również definicje odnoszące się do zaplecza. Pewno dlatego.

Robster
10-03-2010, 18:06
FuriousMenRaper sprawdziłeś którą paczkę pobrałeś? Tłumaczenie jest tylko dla wersji 2.1, a nie dla 2.5

administrator
19-03-2010, 13:26
Czy ktos moglby sie podzielic spolszczeniem ?

yooka88
11-07-2010, 16:20
Instalka ma spolszczenie wystarczy dodać odpowiednie uprawnienia dla folderu "language" :) Pl-pl