PDA

Zobacz pełną wersję : mod_login - dodanie opcji po zalogowaniu



plol123
28-02-2010, 21:55
korzystam z modułu mod_logi wiem że formularz logowania dostępny jest w
mod_login/tmpl/deflaut.php
ale czy może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę ustawić to co się wyświetla po zalogowaniu ?
Obecnie mam tylko powitanie i przycisk wyloguj a pomiędzy tymi 2 opcjami chciałbym dodać 2 linki.

Ktoś wie w jakim pliku mogę to zrobić ?

kuba098
01-03-2010, 06:59
Obawiam się, że nikt ci tu nie pomorze :P Na tym forum wszyscy uważają, że lepiej będzie jak coś zrobisz sam po tygodniu niż przy czyjejś pomocy w ciągu paru minut :/

TLo
01-03-2010, 09:06
@kuba098 - obawiam się, że choćby Ci tu całe forum pomagało, Twojej ortografii - ani w tydzień, ani tym bardziej w parę minut - nikt nie poprawi. :hmm:
Naucz się wierszyka: "Może pomoże pomorze, a jak nie pomoże pomorze, to pomoże może morze..." :)

floyd
01-03-2010, 10:27
Edytuj plik language/pl-PL/pl-PL.mod_login.ini znajdź linię HINAME=Witaj %s, i dopisz za przecinkim to co chcesz.

plol123
01-03-2010, 15:00
Aha rozumiem a jak chcę dodać załóżmy 2 opcje jedna konto użytkownika druga np wstaw plik od komponentu remository to mam tam wpisać zwykłe linki ?

I jak nadać im jakiś wygląd ? za pomocą stylów css ?

plol123
01-03-2010, 16:35
Problem rozwiązany a temat do zamknięcia.
Na przyszłość dla innych tak jak kolega wyżej napisał wystarczy po przecinku wpisać wszystko co się chce. Przy ładowaniu strony tamten tekst jest i tak zamieniany na komendy html można tam wstawiać divy z odnośnikami do stylów.