PDA

Zobacz pełną wersję : Tekst na banerze



kamilk3
01-03-2010, 21:02
Witam.

usunięty link/zwiastun
Problem polega na tym, że na początku miałem szablon z przykładowymi danymi.
Gdy wszystko pozmieniałem po swojemu, zdecydowałem się pousuwać wszystkie gotowe przykładowe artykuły.
Obok mojego loga (na półprzeźroczystym, białym tle) wyświetlały się wcześniej jakieś artykuły.
Po usunięciu przykładów, artykuły przestały się wyświetlać. Teraz nie mam pojęcia co zrobić, aby znowu one się pojawiły? Tzn. nie konkretnie te same, ale gdzie utworzyć nowe i do czego je przypisać, żeby tam się wyświetlały. Tzn nie wiem czy to były artykuły, czy jakiś tekst poprostu. W każdym razie znikł.
Dziękuję za pomoc.:zagubiony:

stasio
01-03-2010, 21:46
"Fa******ic.pl - profesjonalne usługi graficzne i WWW" robisz sobie tym postem autoreklamę czy ściemniasz w haśle reklamowym?

usunięty fragment nazwy domeny/zwiastun
@Stasio - wybacz, pewno i Ty tego nie chciałeś, żeby ktoś tam z ciekawości nawet zaglądał

kamilk3
01-03-2010, 22:45
Joomlą się nigdy nie bawiłem...
Grafiką i owszem, ale ze stronkami chcę się dopiero rozkręcić.
Nie wiem jak nazwać grafikę + kodowanie na allegro, ale ja to sobie nazwałem "WWW", a do tego joomli nie potrzebowałem.
Szkoda że nie odpowiedziałeś.

PS: Zleciłbyś wykonanie komuś strony WWW, kto miałby napisane "Firma - dopiero się rozkręcam, ale spróbuję Ci pomóc" ? No a jak kto się reklamuje, to już jego sprawa. Od czegoś trzeba zacząć, jeśli chodzi o darmowe, GOTOWE szabloniki typu joomla.
Z reguły jak mam dużo do zrobienia (np. grafiki, tak jak teraz), a mało czasu, wolę zapytać na forum o to czego nie wiem, bo przeważnie ktoś pomaga i jest szybciej.

No i Stanisławie... Fajnie, jakbyś usunął ze swojego postu nazwy mojej firmy, bo ja np. z tego powodu nie wpisałem prawdziwego adresu, tylko skrócony. Dzięki.

zwiastun
01-03-2010, 23:01
Nie chcę być przykry, ale:
1) z jednej strony jawisz się jako oferent profesjonalnego wykonywania stron
2) z drugiej pokazujesz swoją nieznajomość profesji (http://forum.joomla.pl/showthread.php?32456-Menu-dziwnie-si%C4%99-przesune%C5%82o-dlaczego&p=135630&highlight=#post135630)

Albo jedno, albo drugie jest oszustwem. Na jedno wychodzi!
Linki do Twoich stron usuwam! Temat zamykam.