PDA

Zobacz pełną wersję : yvcomment - zmiana położenia stopki



DobleYou
02-03-2010, 10:28
Witam. Mam problem odnośnie stopki w yvcomment. Otóż stopka z linkiem do strony yvcomment jest po lewej stronie pod formularzem komentowania, wolałbym aby stopka była wyśrodkowana. Szukałem w kodzie ale nie mogę znaleźć tego elementu który odpowiada za wyświetlanie tej stopki. Jeśli ktoś korzystał z tego dodatku do komentarzy i wie gdzie mogę to znaleźć to proszę o pomoc...

zwiastun
02-03-2010, 10:55
Podaj odnośnik do strony. Niekoniecznie trzeba używać tego rozszerzenia, żeby zmodyfikować rozmieszczenie. (Firebugiem pewno próbowałeś?)

DobleYou
02-03-2010, 11:09
Strona robię lokalnie. A jeśli chodzi o Firebuga to zbadałem element strony i wyświetla mi się normalnie adres przekierowania po kliknięciu na stopkę.
Próbowałem szukać w plikach php, xml które tworzą stronę. Chodzi mi tylko o gdzie to może się znajdować tekst wyświetlany w stopce..a później kodem html zrobię wyśrodkowanie.

zwiastun
02-03-2010, 11:36
Nie mam aktualnie nigdzie dostępu do komponentu, ale
1) Komponent zbudowany jest wedle standardu MCV - więc bardzo latwo przejrzeć pliki w katalogu /tmpl i odszukać interesujący Cię element (jest w plikach default.php) każdego z widoków
2) Obejmujący stopkę element div jest oznaczony klasą PoweredBy

iros
02-03-2010, 13:32
/components/com_yvcomment/assets

Tam są pliki .css Wybierasz swój szablon i na końcu zapewne jest
div.yvComment div.PoweredBy {
float: right;
font-size: 60%;
}zmieniasz i masz.

DobleYou
02-03-2010, 19:09
No faktycznie.. hehe. Kompletnie zapomniałem, że to posiada komponent... szukałem w kodzie plugina i modułu, a w kodzie komponentu nie...i dlatego nie mogłem znaleźć. Dzięki wielkie