PDA

Zobacz pełną wersję : ja purity css menu



jomart
02-03-2010, 10:38
W szablonie ja purity jest bardzo przystępne submenu . Jak w prosty sposób wyeksportować je do innego szablonu.
menu znajduje się w pozycji hornnav

<?php if ($this->countModules('hornav')): ?>
<?php if ($tmpTools->getParam('horNavType') == 'css'): ?>
<link rel="stylesheet" href="<?php echo $tmpTools->templateurl(); ?>/css/ja-sosdmenu.css" type="text/css" />
<script language="javascript" type="text/javascript" src="<?php echo $tmpTools->templateurl(); ?>/js/ja.cssmenu.js"></script>
<?php else: ?>
<link rel="stylesheet" href="<?php echo $tmpTools->templateurl(); ?>/css/ja-sosdmenu.css" type="text/css" />
<script language="javascript" type="text/javascript" src="<?php echo $tmpTools->templateurl(); ?>/js/ja.moomenu.js"></script>
<?php endif; ?>
<?php endif; ?>

ta część odpowiedzialna jest za generowanie menu , tak mi się przynajmniej wydaje, jednak gdy wstawię to do mojego szablonu strona nie wyświetla się w ogóle .
Pliki css i js przypisałem do odpowiednich katalogów, utworzyłem nową pozycję w szablonie -> hornav, i nie działa,

Jak poprawnie wykonać eksport menu do własnego szablonu? Proszę o jakieś wskazówki . Nie mogę nic konkretnego znaleźć w necie . Może ktoś to już robił i może mi pomóc .

nikszal
02-03-2010, 13:16
Przy próbie "adaptacji menu" z jednego szablonu do innego napotkasz więcej problemów, niż Ci się wydaje. Prostszym rozwiązaniem i o wiele szybszym jest instalacja podobnego menu, pobranego z centrum zasobów Joomla (http://extensions.joomla.org/extensions/structure-a-navigation).