PDA

Zobacz pełną wersję : problem z votitaly 1.1 do joomli 1.5.15



plol123
02-03-2010, 21:30
Zainstalowałem sobie plugin ji votitaly 1.1. Instalacja przebiegła bezproblemowo ale mam mały problemik, który zauważyłem po właczeniu pluginu i zastosowaniu go w artykule. Style mojego szablony mocno przeszkadzają ! Gwiazdki wogóle się nie podświetlają ani nie zmieniają koloru :/ za to widać że pokazuje się wypunktowanie z mojego menu ze stylow mojego szablonu.

Co zrobić żeby plugin nie używał stylow z mojego szablonu lub zwyczjnie zaczął się dobrze wyświetlać ?

plol123
04-03-2010, 06:38
wyciąłem ze stylow od szablonu odnośnik odnośnie linków z miejsca gdzie się znajduje votitaly i pokazały się małe postępy !
Po najechaniu na gwiazdkę wyraźnie się już podświetla ale jeszcze 2 problemy.
-W Firefoxie pole z tekstem ile głosów oddano i średniej ocenie się źle wyświetla. Na początku jest dobrze natomiast po oddaniu głosu pod białym tekstem pokazuje się białe tło :/ W IE jest wszystko dobrze
- co zrobić żeby gwiazki nie tylko się podświetlały ale także pokazywały jaka jest średnia bo u mnie nie zależnie od oceny wszystkie gwiazdki są takie białawe :(

Ktoś wie jak coś zmienić ?

plol123
06-03-2010, 18:55
2257


Odświeżam temat bo pojęcia nie mam jak się tego pozbyć. Czemu po postawieniu oceny pod napisami robi się bardzo denerwujące białe tło przez które nie widzę napisów ?