PDA

Zobacz pełną wersję : Co wybrać na centrum telefonu?



lsz
02-03-2010, 23:16
Mam takie pytanie, co Waszym zdaniem lepiej by się sprawdziło jako centrum pewnego telefonu. Mam zamiar takowe wykonać w najbliższym czasie. Myślałem nad phpbb3 (zwykłe forum) oraz nad Joomla. Co w tym wypadku lepiej może się sprawdzić? Czekam na opinie...

pyziak
02-03-2010, 23:20
a co to znaczy
centrum pewnego telefonu.


Myślałem nad phpbb3 (zwykłe forum) oraz nad Joomla
to są dwa różne produkty więc między czym trzeba wybierać ?

stasio
03-03-2010, 00:33
generalnie przy sextelefonie klient nie patrzy na silnik tylko na karoserie

pyziak
03-03-2010, 07:31
@stasio święte słowa

lsz
03-03-2010, 17:37
Mam zamiar zrobić centrum pewnego modelu telefonu pewnego producenta ;P. Najpierw myślałem, aby zrobić zwykłe forum. Teraz się zastanawiam, czy może coś poza forum powinno być więcej (stad Joomla; Kunena+sondy+AUP+galerie+hwdVideoShare+CB). O to mi chodziło. Co według Was mogłoby się lepiej sprawdzić?

stasio
03-03-2010, 17:53
hmm chyba ze tak, to powinieneś wybrać pewną wersje joomli niż i użyć pewnych komponentów... ;P lepeij nie używaj phpbb

lsz
03-03-2010, 18:14
lepeij nie używaj phpbb
Dlaczego? Możesz podać jakiś powód?

Joomlę znam już w stopniu dość zaawansowanym. Ale czy sprawdziłaby się w takim wypadku? Czy lepiej może zrobić zwykłe forum?

stasio
03-03-2010, 19:01
słuchaj z phpbb to jest czasami różnie spamy, baza często puchnie od tego forum, lepiej weź kukena (czy jak ją tam zwali i zintegruj z joomlą, bo jak będziesz chciał artykuły dac albo galerie to będzie sie głowił... jak znasz joomlę to przy niej zostań.... joomla radzi, joomla słucha, joomla nigdy cie nie wyr....

lsz
04-03-2010, 12:32
Dobre stwierdzenie na koniec ;p Nie wiem, już trochę poznałem te forum, a jeżeli chodzi o te artykuły czy galerie, to nie wiem, czy jest sens w ogóle. Może lepiej zwykłe forum...

Joomlę znam bardzo dobrze. Może nie w stopniu wyśmienitym, ale tak około średnio-zaawansowanym, jeżeli można to tak określić...