PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy, błędy ZMG



Adriano21
14-08-2006, 15:00
Boże ja już nie wiem co robić wrrr

taki błąd sie pojawia po prawidłowym zainstalowaniu zoom media gallery


Error: PHP running on your server does not support the GD image library, check with your webhost if ImageMagick is installed

Error: PHP running on your server does not support GD version 2.x, please switch to GD version 1.x on the config page
ściągnąłem ImageMagick mam go na dysku i oc mam z nić robić, tam nie ma jakieś instalki ;( pomocy moge te błędy ominąć, ja musze mieć galaerie a we wszystkich jakieś błędy ;( Niech ktoś tak jak admin poświęci mi z 5 minut, bardzo mi na tym zależy

josh
14-08-2006, 15:09
gdzie instalujesz galerie?? w domu na dysku?? bo z tego co widze to na serwerze nie ma obslugi bibliotek GD, albo masz niezgodnosc wersji

pozdr

Adriano21
14-08-2006, 15:11
a jak to zrobić, co musze na serwerze zainstalować ;( jakie to wszystko skomplikowane ale galerie zainstalowałem mam w komponentnach :D

Dylek
14-08-2006, 15:20
Pomieszales i naplatales. Problemu nie masz z galeria, a z niewystraczajacymi mozliwosciami serwera. Lec po piwo, zasuwaj z nim do administratora i niech Ci doinstaluje na serwerze biblioteki GD (Brak GD a sciagasz ImageMagick - ciekawe :) Choc mozna i tak...) Napisane masz ze w przypadku braku wsparcia dla GD 2.x przelaczyc w konfiguracji na GD 1.x - zrobiles to?
Piszesz poza tym, zeby ktos tak jak admin poswiecil Ci 5 minut. A co z tymi piecioma minutami, ktore poswiecil Ci admin? Nie pomogl Ci w rozwiazaniu problemu?

Adriano21
14-08-2006, 15:38
nie to Josh mi pomagał w innej sprawie :D odświeżania się strony ;]

dobra to lece do admina i co mam mu dokładniej powiedzieć
Zainstaluj mi biblioteke GD??

jak mi to zainstaluje to co dalej mam robić?