PDA

Zobacz pełną wersję : [problem - Joomla 1.5.15] link do strony głownej nie działa



sLy_x
03-03-2010, 01:04
Witam,
Prawie skończyłem przenoszenie poprzedniej wersji strony na Joomla.
Postanowiłem więc przekierować już domenę na katalog w którym mam zainstalowana(dodatkowe poprawki będę wprowadzał w trakcie) i tutaj pojawił się problem ;/

Domena jest zaparkowana na nazwa.pl, a serwer na jakim jest strona to home.pl.
Podczas, gdy domena była przekierowana na poprzednia wersję strony (inny katalog na tym samym serwerze), wszystko działało bez problemu.
Natomiast po przekierowaniu na katalog w którym jest wersja strony w Joomla niby działa, ale dopiero gdy przekierowanie wskazuje bezpośrednio na plik index.php (przekierowanie tylko na katalog powoduje wyświetlenie strony błędu).
Niestety nawet jak już strona pojawi się po takim bezpośrednim przekierowaniu, nie ma możliwości przejścia z innych zakładek na stronę startową - tzn można, ale nie wyświetla się wtedy żadna grafika strony ;/
Zanim przekierowałem domenę na nowy katalog też nie było możliwości przechodzenia z innych zakładek na stronę startową - działała tylko opcja wstecz, gdy wracałem do ręcznie wpisanego w pasku adresu pliku index.php po adresie katalogu w jakim jest Joomla.

Wcześniej na tym samym serwerze ustawiłem inną domenę na katalog z inną stroną Joomla i działa prawidłowo - tyle, że domena też jest zaparkowana na home.pl.

Czy to, że mam 2 strony Joomla na jednym serwerze może powodować takie problemy?
Dodam, że bazy danych dla każdej ze stron są zupełnie inne - ale to raczej nie powinno mieć tutaj znaczenia.

Już nie wiem co może być przyczyną tego problemu ;/
Ponowna instalacja Joomla raczej nie przyniesie żadnego efektu, na tej stronie nie robiłem niczego co mogłoby powodować jakiekolwiek błędy - żadnego dodatkowego komponentu poza spolszczeniem nie dodawałem.

===============
Można to już wywalić do kosza, muszę domenę przenieść na serwer home.pl lub ustawić DNS tego serwera - żadna z opcji nie wchodzi w grę na ten moment. Jak już będzie to możliwe to wtedy dam już sobie radę.