PDA

Zobacz pełną wersję : instalacja RokBridge: Fatal error: SQL ERROR [ mysql4 ]



LuNa
03-03-2010, 21:21
Witam,
mam:
- Joomla 1.5.15
- phpBB3
- RokBrigdge 1.0rc12

Przy instalacji RokBridge wyrzuca mi informację, iż instalacja zakończyła się pomyślnie pod czym wyświetla 3 linijki poniższego błędu:

Warning: zip_entry_read() [function.zip-entry-read (http://www.js2023.pl/j15/administrator/function.zip-entry-read)]: The bytes parameter must greater then zero in /homez.106/js/www/j15/libraries/joomla/filesystem/archive/zip.php on line 238
Kilka razy już odinstalowałem i instalowałem komponent w związku z poniższym błędem więc może to wynik tegoPo wejściu w komponenty -> Rokbridge czyli do panelu komponentu wszystko jest jak należy czyli Joomla User Plugin oraz Joomla Authentication Plugin są zainstalowane, pozostałe pozycje nie

Po skonfigurowaniu Bridge Path oraz phpBB3 Path przystępuje do instalacji następnych pozycji
(z tego co rozumie w Brigde path wpisuje nazwę folderu w którym ma być zainstalowany most a w phpbb3 path folder w którym jest forum?)

W momencie kiedy zainstaluje phpBB3 path przeładowuje mi stronę i na białym tle wywala mi tylko poniszy kod:

Fatal error: SQL ERROR [ mysql4 ]

[0]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists. in /homez.106/js/www/j15/forum/includes/db/dbal.php on line 679

serwer mam na ovh

Z góry dzięki za jakiekolwiek wskazówki!
Pozdrawiam!