PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zainstalować rozbudowany szablon



Zgiebongo
04-03-2010, 22:51
Witam.
Do tej pory instalowałem zwykle szablony, które spokojnie można było zainstalować z poziomu administracji. Ten który dziś znalazłem jest o wiele bardziej rozbudowany, i kompletnie nie wiem jak go zainstalować żeby działał poprawnie.
Chodzi mi o taki szablon: game crusade //usunięto link do nielegalnego szablonu - ppilus
Ma on wiele opcji. Jak go sobie pobierzecie to zobaczycie, że ma sporo archiwów i kompletnie nie wiem co gdzie zainstalować. Proszę o pomoc ;)
Pozdrawiam!

ppilus
04-03-2010, 23:09
Jak go sobie kupisz z pewnością dostaniesz wyjaśnienie co i jak instalować :)
Szablon klubowy, możesz go zakupić tutaj (http://www.bestofjoomla.com/index2.php?option=com_bestoftemplate&task=download&no_html=1&id=2992)

Zgiebongo
04-03-2010, 23:12
Ale mój kolega, ma stronę o grach na tym szablonie za darmo. Przecież on jest darmowy. O co chodzi?

ppilus
04-03-2010, 23:18
Gdzie masz napisane, że jest darmowy ? Skoro tak pobierz go ze strony autora.

Zgiebongo
04-03-2010, 23:22
Mój kumpel z niego korzysta i śmiga jak złoto. A po 2 ja ten szablon mam na dysku. Tylko nie wiem jak się taki instaluję, i chciałem, żeby ktoś mi pomógł ;)

ppilus
04-03-2010, 23:30
To, że masz "go" na dysku z podanego "dziwnego" źródła świadczy tylko o tobie.
Nie czekałbym na pomoc w tym przypadku.
Dla szablonów klubowych ze wsparciem nie ma problemu ... gdzie go szukać to sobie doczytaj.

Zgiebongo
04-03-2010, 23:32
Bardzo przepraszam jeśli złamałem jakiś regulamin podając ten link. Sorry, i koniec tematu. Ale szablon jest super ;)

Dylek
05-03-2010, 07:51
Nie "jakiś" regulamin, a Kodeks Karny :) Przecież używasz kradzionego oprogramowania :)
I nie żeby wszyscy tu byli święci, ale przynajmniej nie promujmy tego na forum. Zrozumiesz to może kiedyś, jak sam zaczniesz tworzyć coś, za co będziesz chciał dostawać pieniądze.

PeFik
05-03-2010, 11:55
Dylek wybacz... ale pomieszałeś akty prawne.

Szablon to nie program komputerowy - mimo iż brak definicji ustawowej,
poza tym ustawa prawo autorskie + akty międzynarodowe, gdyż szablon nie jest polski.

Ale fakt faktem , dzieciaki myślą że jak mają mp3, dixy kradzione to jeszcze jeden extra szablon nie zaszkodzi, a ... potem zdziwko że im stronę wyłączają.

Zgiebongo
05-03-2010, 15:09
Spokojnie, nie wiedziałem ...