PDA

Zobacz pełną wersję : Rekalmy google



Toma99
05-03-2010, 10:56
Mam taki mały problem i nie wiem czy sie da to zrobić bo nigdzie nie mogę znaleźć wzmianki o tym a Mianowice oto moja stonka www.kanarkipapugi.cba.pl i mam reklame u góry ktora zasłana mi napis czy da sie ją przenieśc gdzie indziej bo z tego co czytałem usunac sie jej nie da. prosze o pomoc

seba.adm
05-03-2010, 11:07
Jaki hosting, takie efekty. Poza tym, zdaje się że pomyliłeś fora. Z takim pytaniem udaj się na forum hostingu: http://cba.pl/forum/

Toma99
05-03-2010, 11:21
Wiem wiem ale to jest moja pierwsza stronka którą zrobiłem sam. Wszytko czytając na necie

seba.adm
05-03-2010, 11:28
Co ma jedno wspólnego z drugim? Na stronie Twojego hostingu jest również zakładka FAQ, a w niej są najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi do nich. Skoro już korzystasz z usług jakiegokolwiek hostingu, warto się zorientować, co gdzie zostało opisane. Oto jedno z wspomnianych pytań wraz z odpowiedzią:


Nie podoba mi się reklama, czy mogę jakoś zmienić jej położenie?

A nam się nie podoba, że trzeba płacić za serwer co miesiąc. Reklama jest na górze celowo i nie ma możliwości indywidualnych ustawień.
Reklama stara się dopasować do strony, na podstawie tła danej strony - czyli parametru background do body lub stylu CSS. Można zatem zmieniać ten parametr, zmieniając w ten sposób kolor reklamy.