PDA

Zobacz pełną wersję : Udoskonalony Latestnews



agigagi
05-03-2010, 21:23
Szukam dodatku do Joomli, który pokazywałby w menu ostatnie wpisy w danej kategorii. Czy ktoś zna taki moduł? Niestety latestnews wymięka :obojetny:

zwiastun
05-03-2010, 21:40
LatestNews pokazuje dowolną ilość ostatnio dodanych materiałów w kategorii. Jeśli "wymięka", to trudno, ale masz spory problem.
A co to znaczy "wymięka"?

trzepiz
05-03-2010, 21:52
jak szukasz .. to szukaj tutaj : http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/latest-news

agigagi
05-03-2010, 22:41
LatestNews pokazuje dowolną ilość ostatnio dodanych materiałów w kategorii. Jeśli "wymięka", to trudno, ale masz spory problem.
A co to znaczy "wymięka"?

Gdzie mogę zmienić ustawiania w jakiej kategorii mają być wyświetlane newsy, bo na prawdę szukałam dość dokładnie i nie znalazłam. Poza tym przypisywałam klasę CSS taką jak przy głównym menu, jednak wygląd cały czas nie był taki sam (odpowiednie wypunktowanie).

zwiastun
05-03-2010, 22:58
w ustawieniach modułu. Nie przesadzaj z tym "szukałam", bo tego się nie da "nie zobaczyć". Klasa menu a klasa modułu to dwie różne kwestie. A poza tym inny temat

agigagi
05-03-2010, 23:06
w ustawieniach modułu. Nie przesadzaj z tym "szukałam", bo tego się nie da "nie zobaczyć". Klasa menu a klasa modułu to dwie różne kwestie. A poza tym inny temat
Faktycznie, po zmienieniu na język polski znalazłam "ID sekcji"; "ID kategorii", moje niedopatrzenie, przepraszam. W takim razie w jaki sposób zmienić wygląd listy tych ostatnich newsów, tak by wyglądem przypominał menu główne na stronie opisane w kodzie CSS szablonu?

zwiastun
05-03-2010, 23:14
Miła Pani Agatko. Forum i owszem, jest po to, by pomagać. Ale nie jest po to, by zastępować poradniki i podręczniki. To jest kolejne pytanie, na które odpowiedzi już zostały udzielone w opublikowanych materiałach. To nie miejsce na szkolenie z zakresu projektowania szablonów dla Joomla.

sLy_x
04-04-2010, 13:58
Mi tam nie zależy na specjalnych dodatkowych funkcjach czy wyglądzie latestnews - chciałbym tylko żeby zadziało z artykułami z K2 - jaki dodatek może to zrobić?
Wiem mogę przetestować wszystkie i pewnie jakiś się trafi (albo i nie), może jednak ktoś robił już takie testy i jest w stanie podpowiedzieć?
Dziękuję

Herdi
11-04-2010, 18:47
Dlaczego Latest News nie pokazuje mi obrazków w oknie głównym ??? www.gae.pl - please heeeeeeeelp