PDA

Zobacz pełną wersję : Breadcrumbs



loograk
06-03-2010, 00:44
Witam,
Mam następujący problem. Na swojej stronie stworzyłem sekcję: oferta, w niej 3 kategorie - przykładowo:

produkty grupa 1,
produkty grupa 2,
produkty grupa 3

W głównym menu stronki na pierwszym poziomie są sekcje, w drugim kategorie. Pozycja menu "produkty grupa 1" wyświetla się jako przegląd artykułów w kategorii (konkretne produkty są artykułami w kategorii). I teraz wchodzą z przeglądu artykułów w kategorii (produkty grupa 1) na dany produkt (artykuł, np klikając "więcej") w breadcrumbs wyświetlało się ładnie:

Home>>Oferta>>Produkty Grupa 1>>Dany Produkt

(pomimo tego, że artykuł nie był w żadnej pozycji menu głównego, był tylko przypisany do danej sekcji i kategorii). Stworzyłem drugie menu, boczne, pionowe - "Produkty grupa 1", w którym pozycjami poziomu pierwszego są konkretne produkty (artykuły) z kategorii "produkty grupa 1". Menu to wyświetla się na stronie kategorii "produkty grupa 1" oraz na stronie każdego produktu (artykułu) z tej kategorii. I tu jest teraz problem w breadcurmbs, bo po przypisaniu artykułów (produktów) do menu pionowego, wchodząc na dany produkt (artykuł) nawet z przeglądu artykułów w kategorii (z menu głównego) w breadcrubs wyświetli się:

Home>>Dany Produkt

bo ten dany produkt (artykuł) przypisany jest do poziomu pierwszego menu pionowego. Czy da się to jakoś zrobić, żeby po stworzeniu tego menu pionowego, breadcrumbs działało dalej na zasadzie:

Home>>Oferta>>Produkty Grupa 1>>Dany Produkt ?

Robster
06-03-2010, 08:32
Sformatuj tekst, bo aż się nie chce czytać tej kluchy :/

watson.shane
01-04-2010, 13:50
Po przejrzeniu możliwości zdecydowałem sie na FLEXIcontent i muszę przyznać że daje naprawdę duże możliwości. Zdziwiło mnie tylko że po wpisaniu hasła "flexicontent" w wyszukiwarce forum znalazłem całe... 2 posty. Naprawdę nikt z tego nie korzysta?