PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja 1.0.9->1.0.10: duże problemy



prezes
15-08-2006, 01:04
- nie działa menu z możliwością przeglądu wszystkich wiadomości z sekcji (biała strona)
- nie działa menu z komponentem classfields (biała strona)
- w panelu adminia znikł pasek menu górnego (w ogóle go nie ma-żadna przelądarka).
Napotkane wątpliwości:
- różne nazwy katalogów, było np. includes/archive, jest includes/Archive - czy dla bezpieczeństwa danych zostawić obydwa oddzielne katalogi, czy koniecznie usunąć któreś? No i - KTÓRE w takim razie, skoro 1.0.10 wprowadza różnice liter. Ma ktoś spis podkatalogów jakie mają być?
- czy wolno zostawić stare pliki mambo, które chyba używają stare komponenty, czy wywalić je?
Będę wdzięczny za pomoc, mam nadzieję, że nie wywołałem kontrowersji pisząc post na podobny temat w innym serwisie (po prostu nie dostałem żadnej pomocy).
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

gielo
15-08-2006, 01:36
Aktualizowałem strony z joomla 1.0.9 do 1.0.10 i nie było problemów. Te białe strony o których mówisz są związane z prawami dostępu do plików i katalogów więc sprawdz czy wszędzie są prawidłowe bo nadpisując pliki przy aktualizacji joomli mogły zostać zmienione

prezes
15-08-2006, 02:08
Już posprawdzałem prawa. Wszystkie katalogi mają co najmniej 755 (część 777) a pliki 644 (niektóre 777).
Co najdziwniejsze - wróciłem do 1.0.9 a problem pozostał i to mnie boli najbardziej - classfields to biala strona, a szukacz po naciśnięciu "szukaj" przenosi do białej strony, gdzie kopiuje się formularz szukania. Chce ktoś screena?