PDA

Zobacz pełną wersję : Lof ArticlesSlideShow Module



shirty
06-03-2010, 14:57
Witam,

Znalazlem bardzo swietny modul pod adresem:
http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/articles-showcase/11309
Ale mam problem z jego instalacja, mianowiecie pisze ze nie ma pliku instylacyjnego. Probowalem wgrania recznego na serwer i odpalenia i nic. Czy moglbym prosic o pomoc? Z joomla walcze dopiero 2 dzien, wiec moze cos robie zle.
Pozdrawiam,
shirty

cugok
07-03-2010, 11:49
Witam, też mam problem ale inny, po włączeniu modułu na podstronie gdzie został wybrany pojawia się pusta ramka z preloaderem

http://img42.imageshack.us/img42/4533/lofarticlesslideshowmod.jpg

Czy komuś udało się odpalić to rozszerzenie lub coś podobnego? Chodzi o ramkę ze slideshow, zdjęcia z krótkim opisem i odnośnikami (freeware).

@shirty: mi udało się bez problemu zainstalować wczoraj Lof ArticlesSlideShow module 1.0.3.

shirty
07-03-2010, 11:51
Hej, a mógłbyś zradzić jak to zrobiles? Ja wchodze przez instalor i wybieram ten plik i sie nie instaluje. Masz tez tylko jeden plik w tym archiwum? Jaka masz wersja Joomla? Dzieki ;-)

cugok
07-03-2010, 12:29
Chyba wiem dlaczego występuje konflikt, prawdopodobnie chodzi o konflikt z jquery, ale mam problem z edycją gdyż pliki wgrane przez PA należą do użytkownika 'apache' i w związku z tym nie mogę edytować/usuwać plików wrzuconych modułów.

shirty
07-03-2010, 12:32
Też natrafiłem na ten problem, braku możliwosci usuwania tych plików nawet z poziomu adminstrator i zastanawiam sie jak to rozwalić. Jak znajde rozwiazanie to sie odezwe, bo ja wlasnie zaczynam konfiguracje

PeFik
18-12-2010, 23:45
Ukazała się wersja 2.0

jeśli masz problem z instalacją, winę ponoszą ustawienia serwera, moduł na normalnym (a nie darmowym) serwerze instaluje się poprawnie

besonerms
28-11-2011, 15:38
Witam,
A ktoś wie jak zmienić kolor 'podświetleń' danego artykułu? Domyślnie do wyboru są niebieski, szary, czerwony... Ja potrzebuję akurat złoty którego nie ma możliwości wybrać i trzeba zapewne edytować to przez kod. Tylko jak i co...

pozdrawiam

nikszal
28-11-2011, 15:40
O ile pamięć mnie myli, to te podświetlenia są plikami graficznymi. Poszukaj je w module i podmień.

besonerms
28-11-2011, 15:41
EDIT:
Dzięki za podpowiedź, zaraz poszukam.

EDIT 2:
Tak, zgadza się. Dziękuję za rozwiązanie.

To są pliki png. Jakby ktoś kiedyś szukał i tu trafił to są w: ....modules/mod_lofarticlesslideshow/assets/images/blue/grad-bg.png

BlogoTech
09-02-2013, 21:24
Czy ktoś może wie jak zmienić kolor opisów w "Description" - chciałbym zrobić je bardziej wyraziste, bo niestety giną na tle slajdów

Gall Anonim
09-02-2013, 22:18
FireBug - prawy klawisz myszki i dwa kolorki do podmiany gotowe