PDA

Zobacz pełną wersję : virtuemart brak menu atrybutów



muhad
06-03-2010, 21:37
Dodałem sobie produkt a do niego atrybuty. Dołożyłem dwa warianty.
Teraz próbuję wyrzucić atrybuty, ale nigdzie nie idzie ich wyświetlić prócz Wartości atrybutów w zakładce stan wariantu.
Szukałem po manualach i ich tłumaczeniach. Co znalazłem?
To:

Aby usunąć istniejący atrybut:


Wybierz w menu administratora opcję Produkty → Lista produktów [Products → List Products].
Wybierz produkt, którego atrybut chcesz usunąć. Zostanie wyświetlony formularz opisu produktu.
Kliknij w menu łącze Produkty → Wybrany produkt → Atrybuty [Products → Current Product → List Attributes]. Zostanie wyświetlony wykaz atrybutów.
Kliknij ikonę Usuń (symbol kosza) obok nazwy atrybutu, który chcesz usunąć.
Potwierdź decyzję w okienku z zapytaniem.

Oraz:

4.6.4.1.6. Deleting Product Attributes
To delete an existing product attribute, click on "Products" # "List Products" to display the list of
products. Then click on the name of the parent product for which the attribute is being edited to display
the product entry form for that parent product. Then click on "Products" # "Current Product" # "List
Attributes" in the top menu. A new window will open displaying a list of product attributes assigned
to the product selected. To delete an attribute, click on the Trash Bin icon in the last column of the
row of the attribute you want to delete.

Ale:zly: u mnie nie ma czegoś takiego w menu!!!!!!!!!!!
Gdzie ta fra....... jest?
Wybrany produkt / Current Product

Plizzzzzz pomocy bo już gotuję się.

------------------------
Joomla 1.5.15pl
VM 1.1.4 stable
serwer nazwa.pl
safe_mod off

muhad
06-03-2010, 22:02
FUCK FUCK FUCK SORY

To jest błąd w .... sam nie wiem.
Przeglądać VM można na dwa sposoby: Widok standardowy i Pełne okno
Ja zazwyczaj robię to w Pełnym oknie. A tu.... BRAKI W MENU!!!!!!!!
W widoku standardowym jest pozycja menu pt. Lista atrybutów.
Gdzie to naprawić? Komu zgłosić błąd?

Sory za dodatkowy temat, ale 3 godziny się z tym męczyłem, aż przypadkiem przełączyłem się do trybu standardowego :/
Ale może się przyda komuś.