PDA

Zobacz pełną wersję : Wygląd formularza logowania



pwz
08-03-2010, 05:31
Witam!
W którym pliku, w którym miejscu jest "zaszyty" _wygląd_ i _zawartość_ formularza logowania (tego dla usera, od frontu)? Szukam i szukam i nie mogę znaleźć :-( Chodzi mi nie o "zwykłe" parametry logowania, które mogę ustawić w panelu kontrolnym, ale np. chcę w ogóle zrezygnować z opcji "Nie pamiętasz hasła?" oraz "Nie pamiętasz nazwy?" albo wrzucić je do jednego wiersza albo np. wyłączyć klawisz logowania albo cośjeszze do pola logowania dopisać. No i nie jestem w stanie znaleźć tego pliku :-\
Pomożecie?
pwz

Bazyl
08-03-2010, 07:02
Zobacz w szablonie Beez: html/mod_login.
Przenieś strukturę do swojego szablonu.
To jest metoda nadpisywania szablonem --> wiki.

floyd
08-03-2010, 07:06
W którym pliku, w którym miejscu jest "zaszyty" _wygląd_ i _zawartość_ formularza logowania (tego dla usera, od frontu)?Potrzebne informacje znajdziesz w plikach language/pl-PL/pl-PL.mod_login.ini i modules/mod_login/tmpl/default.php.

pwz
08-03-2010, 09:24
Potrzebne informacje znajdziesz w plikach language/pl-PL/pl-PL.mod_login.ini i modules/mod_login/tmpl/default.php.

Super! O to właśnie mi chodziło. Niedokładnie szukałem... Tym bardziej dziękuję za pomoc :-)

Bazyl
08-03-2010, 09:43
Jeżeli nie skorzystasz z metody nadpisywania szablonem przy pierwszej aktualizacji Twoje zmiany może wciąć...
A jeśli korzystasz to - w tym przypadku - po co odwoływać się do plików językowych?