PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent Kontakt



asniadach
09-03-2010, 11:38
Jak zrobić w komponencie Kontakt pod Joomlą 1.5.15, aby od razu wyświetlał się formularz kontaktowy, a nie dane z kategorii kontaktu?

zwiastun
09-03-2010, 11:43
Wybrać pozycję menu typu Kontakt, nie kategorię.

_eva
09-03-2010, 15:58
Kroki:
1. Najpierw tworzysz kategorię (Komponenty > Kontakty > Kategorie)
2. Tworzysz nowy kontakt (Komponenty > Kontakty > Kontakty) - w "Parametry" po prawej stronie możesz m.in ustawić co ma się wyświetlać, a co nie. Nowy Kontakt przypisujesz do wcześniej utworzonej kategorii.
3. Przechodzisz do Main Menu > Utwórz > Kontakty > Kontakt

I to wszystko :-)

arekk
05-07-2010, 11:55
A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Znikł mi formularz który standardowo jest w komponencie kontakty. I szukam i nie mogę się doszukać co może być przyczyną Joomla 1.5.18

radektom
02-09-2010, 11:54
Mi udało się wyświetlić sam formularz kontaktowy bez danych kontaktu (gdy wszystkie dane ukryłem pojawiała się pusta tabela) dopiero po zakomentowaniu odpowiednich linijek w pliku components/com_contact/views/contact/tmpl/default.php

Niestety innym sposobem nie udało mi się zmusić standardowego komponentu kontakt do wyświetlania samego formularza. Wersja 1.5.17

radek8301
03-03-2011, 11:05
Mam pytanie jak ustawić, aby formularz kontaktowy był od razu widoczny. Tzn nie wyświetlał się link Show or Hide Form Contact (http://localhost/IrTeam/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=5#) który wyświetla ten formularz.

raffe
20-04-2011, 17:28
Witam,
Podlacze sie do tematu,

Mam zrobiona pozycje menu – kontak, która zawiera formularz kontaktowy i dodatkowe informacje, niepamietam czy jest możliwość aby sama nazwa kontakt nie była wyswietlana na stronie. Czy można zrobic tak aby wyświetlana była tylko nazwa kontaktu?

Pozdr.