PDA

Zobacz pełną wersję : Pliki na forum



zwiastun
09-03-2010, 18:56
Bardzo proszę o nieumieszczanie na forum pakietów instalacyjnych i plików językowych. Jeśli ktoś ma taką wolę, by udostępnić swoją pracę czy poprawione lub nowsze wersje rzeczy wcześniej opublikowanych, może:
a) przesłać je do katalogu rozszerzeń na http://pliki.joomla.pl
b) przesłać pocztą elektroniczną na zwiastun-na-joomla.pl albo zwiastun-na-zwiastun.net (oczywiście małpka zamiast -na-)

steelfox
03-01-2011, 10:48
Ok, tylko dlaczego trzeba ponownie logować się na tamtej stronie ? Chciałem wgrać pliki, ale wycofałem się, szybciej jest dodać link, więc może warto to poprawić ?

pzdr

zwiastun
03-01-2011, 12:08
Rozumiem, że to kłopot. Ale nie mamy tutaj multisite. Niestety.

steelfox
03-01-2011, 12:45
może warto przejść na kunena ? :)

moje
03-01-2011, 13:26
Wygodnicki się znalazł.

trzepiz
03-01-2011, 14:32
może warto przejść na kunena ?
Niestety skrypt forum został wybrany i taki pozostanie. Poza tym w Kunena nie ma rzeczy, które bardzo przydają się w administracji i optymalizacji forum ... Nie pytajcie "jakich" bo i tak nie powiem :D ..

steelfox
05-01-2011, 10:00
hmm... a ja myślałem, że w tym wszystkim chodzi o wygodę użytkowników :hmm:

alex51
05-01-2011, 10:16
W innym wątku usiłowałem wyjaśnić koledze powody takiego stanu rzeczy. Jeśli aż taką trudność sprawia rejestracja na pliki.joomla.pl (nawet z użyciem takich samych danych dostępowych co tutaj), to sądzę, że zbędna jest cała ta dyskusja. Sugeruję dostosować się do sprawdzonych i zaakceptowanych przez większość zasad dotyczących porządku na stronach joomla.pl.

steelfox
05-01-2011, 10:36
Z pozoru wydaje się, że to drobnostka, jednak jeśli jednak intensywnie korzysta się z różnych rozwiązań np. dla joomla, czasem oznacza to logowanie do kilkunastu, kilkudziesięciu miejsc. Nie kwestionuję rozwiązań stosowanych na joomla.pl, natomiast z mojego punktu widzenia wydają się uciążliwe.

Rozmawiamy o sytuacji, w której:
1. można dorzucić sobie kolejny login i za każdym razem gdy chodzi o załącznik logować się najpierw do jednego potem do drugiego systemu
2. publikować tylko link do załącznika, od razu, w forum, bez konieczności przelogowywania
3. przestać publikować załączniki

alex51
05-01-2011, 10:56
Rozumiem, że kolega usilnie stara się przekonać gospodarza stron joomla.pl do swoich racji. Nie sądzę jednak, by argument o uciążliwości byłby decydującym dla wprowadzenia zmian w już funkcjonującym systemie. Zgadzam się z w/w postulatami - pkt. 1 i 3, zdecydowanie jestem przeciwny - pkt. 2. Uważam też za zbyteczne polemizowanie po wyjaśnieniach gospodarza w #3. Szanujmy wzajemnie swój czas i nie wprowadzajmy niepotrzebnego zamętu.
PS.
Na "uciążliwość" polecam skorzystanie z opcji:

b) przesłać pocztą elektroniczną na zwiastun-na-joomla.pl albo zwiastun-na-zwiastun.net (oczywiście małpka zamiast -na-)

steelfox
05-01-2011, 11:27
Tak jak wcześniej powiedziałem, nie kwestionuję zastosowanego rozwiązanie, a jedynie tłumaczę, dlaczego nie jest to szczęśliwe i zachęcające, z mojego punktu widzenia.
Zastosuję się do tego i mimo, że przez te kilka lat nazbierało się trochę rozszerzeń i tłumaczeń, więc powstrzymam się od umieszczania ich na forum.:(

Docer
30-12-2015, 15:25
Szkoda tylko że trzeba sie ponownie logować ale okej :D