PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wiem jak to się nazywa - Text Scroller ??



zielak18
09-03-2010, 22:17
witam ja ewentualnie szukam szukam takiego czegos nie wie jak to nazwa www.naszraciborz.pl jak widzicie na samym dole smiga taki napis na lewo i w kólko powtarza i własnie czegos takiego szukam i nie iwem jak to sie nazywa prosze o pomoc

seba.adm
09-03-2010, 22:24
Ale podstawowych określeń, komponent, moduł, dodatek to wypadałoby się nauczyć i stosować.
http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/news-tickers-a-scrollers
np: >>Fancy Text Scroller<< (http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/news-tickers-a-scrollers/10726)

zielak18
09-03-2010, 22:49
zainstalowałem i nic mi nie wyswietla mi chodzi oto taki sam jak na tej stronie

zwiastun
09-03-2010, 22:52
1. Od samej instalacji na pewno nie zacznie się wyświetlać.
2. Proszę przypomnieć sobie z lekcji języka polskiego podstawowe zasady pisowni.

zielak18
09-03-2010, 22:54
Czy to ważne jaka pisownia ma być tu pisana???

zielak18
09-03-2010, 22:59
Nie ma nigdzie instrukcji jak to zrobić po kolei wiem że zainstalować, potem w na zapleczu w module włącza się ta funkcję i rózne tam wpisywać teksty i nic z tego nie wychodzi??

seba.adm
09-03-2010, 23:11
Czy to ważne jaka pisownia ma być tu pisana???

Jak nie odpowiadają Tobie zasady poprawnej pisowni, nie pisz w ogóle postów i nie zawracaj innym głowy. Moduł Fancy Text Scroller podałem jedynie jako przykład modułu, którego poszukujesz. Dlatego też pierwszy link prowadzi do innych rozszerzeń z tej kategorii. Jeżeli ten akurat nie spełnia Twoich oczekiwań, zainstaluj inny. Jeżeli to nie pomoże zainstaluj kolejny.

zielak18
09-03-2010, 23:14
Spokojnie..

Już wszedłem do modułu:
Step Speed of the Scroller.[Higher = Faster, Lower = slower and more smoothly.] Dałem na Faster
Original Speed of the Scroller. [Lower value = Faster] Dałem na Faster
Pause on Mouse Over dałem na Tak
Position of the Scroller dałem na Dolne
Czy to dobrze zrobiłem
Nie wiem co dalej nie wyswietla mi

seba.adm
09-03-2010, 23:49
Step Speed of the Scroller.[Higher = Faster, Lower = slower and more smoothly.]Dałem na Faster / 2
Original Speed of the Scroller. [Lower value = Faster]Dałem na Faster / 20

Na czerwono wpisałem jak powinno być ustawione. Z Twojego opisu, wnioskuje że wpisałeś słownie.
W jakiej pozycji opublikowałeś ten moduł? Umieść go gdzieś na dole szablonu, np pozycja footer.

zielak18
09-03-2010, 23:56
Już rozwiązałem ten problem właśnie. Trzeba było wpisać cyfry a nie tekst . Z góry dziękuję za pomoc .