PDA

Zobacz pełną wersję : Siteground 88 jak dodać nowe wpisy u góry strony ?



Mulczas
10-03-2010, 21:41
Witam zainstalowałem sobie styl siteground88 jak widać na oryginale http://www.joomlademo.de/index.php?mos_change_template=siteground88 po prawej widnieje LAST NEWS oraz Popular mam komponent Mosets Tree i czy da się tam umieścić ostatnio dodane wpisy lub coś innego z tego komponentu?

moje
10-03-2010, 22:15
Wspomniane Last News czy Popular to nazwy modułów, jak same nazwy wskazują do wyświetlania najnowszych i popularnych artykułów.

KYCu
11-03-2010, 00:10
@Mulczas ja nie zrozumiałem nawet o co Ci chodzi, co chcesz osiągnąć, z czym masz problem? w swojej wypowiedzi wysiliłeś się na jeden znak interpunkcyjny... znak zapytania, który i tak jest zbędny.

Mulczas
11-03-2010, 08:01
Witaj, już wyjaśniam wczoraj pisałęm post jak byłem mega zmęczony :blink: . Chodzi mi oto aby zrobić u góry mojego szablonu wyświetlanie nowych wpisów i popularnych tak jak to widać w linku z prezentacją templatki. Posiadam komponent Mosets Tree do katalogowania wpisów i chciałbym żeby w momencie dodania wpisu u góry nowe wpisy dodatkowo się wyświetlały.

Robster
11-03-2010, 09:02
Sprawdź w podglądzie templarki co to za pozycja i umieść w niej komponent. Nie wiem czy o to Ci chodzi, bo jeśli masz tą samą templarkę, to pytanie jest z deka nietrafione.