PDA

Zobacz pełną wersję : Lista artykułów (public ORAZ registered) w kategorii



malina
11-03-2010, 01:02
Witam,
mam nietypowy problem (albo zachciankę :)), a mianowicie:
w kategorii posiadam artykuły oznaczone jako public i registered, chciałbym, aby w widoku "Lista - Artykuły w kategorii" widoczne były wszystkie artykuły. Przeszukałem już forum, ale nie znalazłem niczego co może mi pomóc.

Czy ktoś z szanownych forowiczów zechciałby się podzielić wiedzą jak osiągnąć zamierzony efekt?

KYCu
11-03-2010, 01:07
Witaj

Nie rozumiem. Wybierając "Lista - Artykuły w kategorii" będą wyświetlone wszystkie artykuły z wybranej przez Ciebie kategorii czyli jeżeli chcesz aby artykuły które stworzysz były widoczne tylko w jednej kategorii to je tam po prostu umieszczasz. Zauważ, że artykuły z poziomem dostępu registered nie będą widoczne na liście art. z danej kategorii, puki się uzytkownik nie zaloguje.

malina
11-03-2010, 01:35
pisząc "wszystkie" miałem na myśli wszystkie z danej kategorii, zarówno jako registred jak i public. Chodzi mi tylko o listę tytułów artykułów dostępną dla wszystkich niezalogowanych użytkowników, a całość artykułu (oznaczonego jako registered) oczywiście możliwa do przeczytania po zalogowaniu.

reasumując:
1. lista wszystkich artykułów z danej kategorii (to akurat już osiągnąłem ;P)
2. lista artykułów zarówno ogólnodostępnych jak i dla zarejestrowanych (i tutaj jest problem)

zwiastun
11-03-2010, 03:33
A na czym polega problem? W preferencjach wystarczy zaznaczyć Tak przy Pokaż niezalogowanym linki

malina
11-03-2010, 13:00
@zwiastun,
dzięki,

EOT