PDA

Zobacz pełną wersję : Joomgallery - jak wyłączyć opis w menu wyboru podkategorii



Prought
12-03-2010, 17:25
Witam, sprawa przedstawia się następująco: istnieje galeria, posiada ona kilka kategorii głównych, a w nich analogicznie podkategorie, interesuje mnie wyłączenie opisu w menu wyboru podkategorii, czyli patrząc na poniższy schemat: z menu witryny klikam pozycję galeria, ukazuje mi się wybór kilku kategorii, więc wybieram 1 z nich, po czym mam ukazany wybór poszczególnych podkategorii posiadających opis, ale, mimo, że w opcjach opis mam wyłączony to jest, to co chcę osiągnąc to to, żeby ów opis był widoczy dopiero po wybraniu danej podgategorii a nie w menu ich wyboru. Najśmieszniejsze jest to, że jak już wspomniałem przy wyłączonej opcji pokazania opisu w menu wyboru podkategorii ów opis jest, lecz po wybraniu podkategori już go niema. Oczywiście z tego wynika iż opcja dotyczy widoku wybranej już podkategorii, więc jesli ktoś wie jak i gdzie usunąć pozycję opisu w menu wyboru to będę wdzięczny za udzieleniej tej informacji. Narutalnie opisy zajmują dużo więcej miejsca niż na poniższym schemacie co nie wyglada za dobrze. Dołączam również screen przykładowej galerii.


Menu:
Galeria
- kategoria 1 Kategoria 2 kategoria 3

-podkategoria 1 podkategoria 2 podkategoria 3
opis: teksttekst opis: teksttekst opis: teksttekst
tekstteksttekstt tekstteksttekstt tekstteksttekstt
tekstteksttekstt tekstteksttekstt tekstteksttekstt
tekstteksttekstt tekstteksttekstt tekstteksttekstt
tekstteksttekstt tekstteksttekstt tekstteksttekstt

-podkategoria 4 podkategoria 5 podkategoria 6
opis: teksttekst opis: teksttekst opis: teksttekst
tekstteksttekstt tekstteksttekstt tekstteksttekstt
tekstteksttekstt tekstteksttekstt tekstteksttekstt
tekstteksttekstt tekstteksttekstt tekstteksttekstt
tekstteksttekstt tekstteksttekstt tekstteksttekstt