PDA

Zobacz pełną wersję : podczas ladowania strony..



nervin
13-03-2010, 00:46
Czesc. Podczas ladowania sie strony badz tez przy przejsciu do kolejnej z menu to czasami wyswietla sie bialy ekran i napis 'Ladowanie strony'. Chcialbym to zmienic np, na jakis fajny bajer/efekt w stylu 'loading in progress' czy cos takiego :) Co gdzie i jak. Z gory dziekuje za jakakolwiek odp
Pozdrawiam!

f1xer
13-03-2010, 01:43
To nie jest mechanizm joomli, zapewne to twój hostingodawca (ostatnio widziałem coś takiego na yoyo).

nervin
13-03-2010, 01:52
no dokladnie, bawie sie na yoyo. A jak bede mial juz mial ta strone na swoim wykupionym serwerze, to jak bedzie sie to zachowywalo? hmm. Jezeli bedzie chociaz tlo ze strony to ok :) A jak jakies biale ekrany to nie bardzo mi sie to podoba:)

f1xer
13-03-2010, 02:26
Będzie działało tak jak każda strona internetowa, poklikaj po forum i zobacz jak wygląda przejście ze strony na stronę :)

Robster
13-03-2010, 10:23
Możesz też zrobić własną stronę ładowania. Sporo informacji jest o tym w sieci. Czasami można w ten sposób uzyskać ciekawy efekt, ale to się tyczy raczej stron we flash, na zwykłej stronie przeładowywanie zazwyczaj trwa bardzo krótko i jakiś migający ekran ładowania, tylko by przeszkadzał.

nervin
13-03-2010, 14:01
ok dzieki wielkie za info, Poki co to zostawie, bede pozniej testowal juz na normalnym serwerze i jakby mi cos nie pasowalo, to wtedy bede probowal cos pozmieniac.
Zamykamy temat:)
Pozdrawiam