PDA

Zobacz pełną wersję : komponent do dowanania artykułów przez użytkowników



plol123
13-03-2010, 16:52
No więc szukam jakiegoś komponetu dzięki któremu mógłbym a raczej użytkownicy po kliknięciu jakiegoś przycisku np dodaj new's byli przenoszeni do formularza gdzie mogą napisać dajmy na to artykuł który po zaakceptowaniu przez administratora automatycznie pokazuje się w jakimś dziale na stronie.

P.S Dodam jeszcze że dobrze by było gdyby ilość takich dodanych artykułów pokazywała się w panelu community builder.

Istnieje taki komponent ?

Dylek
13-03-2010, 17:07
A tutaj (http://extensions.joomla.org/extensions/news-production/content-submission) szukałeś?

plol123
13-03-2010, 17:17
Właśnie przeglądałem to wszystko ale nie wiem co będzie dla mnie najlepsze gdyż nie bardzo czaję co tam piszą :D
Ważne jest dla mnie żeby był jakiś plugin czy cuś dl komponentu Community builder

Robster
13-03-2010, 17:39
A Jooml'a nie ma przypadkiem w standardzie czegoś takiego?

plol123
13-03-2010, 17:54
to ty mnie się pytasz :P Skąd mam wiedzieć :D
To ja raczej mam pytanko dodam jeszcze raz ważna jest kompatybilność z CB

HMM znalazłem coś takiego http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/community-builder-extensions/community-builder-authors/9849

tylko teraz co zrobić żeby użytkownik mógł pisać te artukuły tak jak wspomniałem w pierwszym poście ??

Robster
13-03-2010, 18:11
To było pytanie retoryczne. Gdybyś przejrzał listę modułów w swojej Joomli to byś wiedział.

danieladrianka
13-03-2010, 18:18
w pa w user menu jest standardowo w joomla link do formularza pozwalającego każdemu użytkownikowi witryny napisać nowy artykuł
Wystarczy że zalogowani użytkownicy mają status autora(można ustawić automatycznie w konfiguracji w pa - konfiguracja - zakładka system ) Po zalogowaniu w witrynie jeśli menu user jest opublikowane taki użytkownik zobaczy link do tegoż formularza.
Nic nie trzeba dodatkowo instalować ;)

plol123
13-03-2010, 18:19
Bez urazy :P
Jaki komponent poza tym z joomli nada się do tego pluginu co podałem w linku wyżej i żeby działał na zasadzie takiej jak napisałem na początku?

po prostu nie chcę mi się zmieniać ustawień użytkownika przy rejestracji z zarejestrowanego na autora i chcę przetestować parę dodatków :P

Bazyl
13-03-2010, 19:44
Może schowaj ten język.
@danieladrianka Ci napisał co masz zrobić.

big_krzysiek
13-03-2010, 21:16
sprobuj np wdsubmit (http://extensions.joomla.org/extensions/news-production/content-submission/6774)

plol123
13-03-2010, 21:51
Fajny komponent ale niestety nie spełnia wszystkich moich oczekiwań :(

Powiem jeszcze raz teraz już ściślej ;]

No więc tak po pierwsze formularzyk ale taki gdzie nie mamy możliwości wyboru kategorii tylko ustawiamy jedną stałą w ustawieniach. Po drugie artykuły mają móc dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy. No i po trzecie artykuły mają zotać opublikowane dopiero gdy zrobi to admin.

nikszal
13-03-2010, 22:54
Content Submit (http://www.dioscouri.com/index.php?option=com_ambrasubs&controller=file&task=view&categoryid=8&id=9&Itemid=43) - wybierz sobie kategorię i niech użytkownicy piszą sobie ile chcą. Nie rozumiem jednak, dlaczego jesteś tak leniwy i sam go nie znalazłeś, bo mnie zajęło to 2 minuty.

plol123
14-03-2010, 06:58
znaleźć znalazłęm ale to niestety też nie spełnia moich oczekiwań :(
Kurcze nie wiem jak wam to wytłumaczyć. Bo to nie musi być nawet artykuł może być coś ww kształcie notatki. Ja to sobie wyobrażam tak że użytkownicy kilkają jakiś tam przycisk wyskakuje formularz ale tylko i wyłącznie z polem tekstowym gdzie mogą pisać na a jak już napiszą ta notatka nigdzie się nie pokazuje tylko dajmy na to na jakiejść podstronie pokazuje się link do niej. Ewentualnie ten link mogłbym dodawać ręcznie na tą podstronę tylko jak zrobić te notatki

Boję się, że nie ma rozwiązania dla mnie :/

zwiastun
14-03-2010, 12:02
A po co Ci do czegoś takiego komponent Masz zwykły formularz kontaktowy.

plol123
14-03-2010, 12:21
To może powiem co i jak sobie wyobrażam. Otóż na stronie mam zamiar zrobić dział dajmy na to tutoriale będą tam linki do wszystkich tutoriali i chciałbym żeby użytkownicy mogli dodawać takie tutoriale dajmy na to zwykły tekst i jakiś obrazek i po dodaniu pokazuje link w tym głównym dziale z tutorialami.

Coś w stylu np remository kategoria a w środku pliki tylko żeby zamiast plików użytkownicy mogli dodawać właśnie artykuły

nikszal
14-03-2010, 13:27
Sam nie wiesz czego chcesz i na koniec odwracasz kota ogonem. Wyjdź już z tego przedszkola.:zagubiony:

Zastosuj komponent sobi2 i ciesz się jego użytecznością.