PDA

Zobacz pełną wersję : Firefox 3.6 i edytor TinyMCE



pawciok1989
13-03-2010, 23:16
Witam,

ostatnio zaktualizowałem Firefox-a do wersji 3.6. Korzystam z edytora TinyMCE na Joomla 1.0. Po zaktualizowaniu przeglądarki do najnowszej wersji, zauważyłem, gdy za pomocą wspomnianego edytora tworzę tabelę i wypełniam ją własnym tłem przez dodanie ścieżki, do artykułu, tło znika.

Objawia się to w następujący sposób.

Po naciśnięciu przycisku "podgląd" lub "zastosuj" lub "zapisz" artykułu z tabelką, link w lokalizacji "właściwości komórki --> rozszerzone --> obrazek tła" otrzymuje przed ścieżką następujące symbole \" Po kolejnym naciśnięciu podglądu symbole zwiększają swoją ilość \"\" . Usunięcie symboli nic nie pomaga,ponieważ ponownie się pojawiają przy kolejnym zapisaniu artykułu, a Joomla nie może odczytać prawidłowo ścieżki. Zobaczyłem jak to wygląda pod Internet Explorer 8. Tutaj przeglądarka nie dodawała tego typu znaków przed linkiem. Natomiast w IE nie mogę zaznaczać komórek, tylko tekst w komórkach.


Czy zauważyliście podobną sytuację u Was? (O ile ktoś posiada jeszcze taką konfigurację Joomli i edytora) :)

trzepiz
14-03-2010, 13:07
podobny problem jest tutaj : http://forum.joomla.pl/showthread.php?38161-Kolorowanie-t%C5%82a-tabeli

Niestety jak dotąd nikt nie znalazł rozwiązania... :/ Może wspólnymi siłami coś wymyślicie. Ja niestety nie używam TinyMCE